Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Francji

Paczka z Francji

Poprzez kuriera dostarczymy paczki z Francji w kilka dni. Na terenie Francji mieszczą się liczne placówki firm kurierskich.

Firmy kurierskie oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości państw na całym globie. Od wielu lat z pomyślnie przesyłamy towary zagraniczne do zakładów pracy i osób indywidualnych. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze masz możliwość dodatkowe ubezpieczenie.

Nie musimy nosić ciężkich towarów osobiście, ponieważ w cenie wliczony jest koszt odbioru paczki od nadawcy i przekazanie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą. Kurier przyjedzie po paczkę i przewiezie do Francji. W zależności od rodzaju, wielkości, wagi dostarczanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę.


Zobacz cennik przesyłek z Francji


Artykuły na blogu powiązane z Francja

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.