Paczka z Francji

Przesyłki zagraniczne z Francji

Sprawdź naszą ofertę na przesyłki z Francji
Koperta z Francji
Koperta od:
91.09 zł brutto
Paczka z Francji
Paczka 1kg już od:
91.09 zł brutto

Paczka z Francji na KurJerzy.pl

Przesyłka z Francji to nie rzadkość, ale już codzienność polskich realiów. Rosnąca społeczność polska w tym kraju generuje przesyłki rodzinne; z kolei silne kontakty handlowe na linii Francja-Polska sprzyjają zleceniom na przesyłki biznesowe. Firmy kurierskie obsługujące zamówienia z zachodniej Europy nad Wisłę zapewniają nie tylko szeroką ofertę usług, ale i coraz bardziej korzystne terminy doręczeń. W efekcie, czekając w Polsce na paczki z Francji można być zaskoczonym szybkością realizacji zamówienia. Ponad 2-milionowy Paryż to częste miejsce zleceń na przesyłki z Francji do Polski. Jednak niemniej zamówień generują inne regiony tego kraju. Prowansja i Lazurowe Wybrzeże, Rodan, Alzacja czy Akwitania lub tereny Loary - usługi kurierskie do Polski świadczone są z każdego miejsca Francji. Marsylia, Lyon, Tuluza, Nicea czy Nates i Strasburg - gdziekolwiek jesteś lub masz nadawcę przesyłki, możesz zlecić dostawę z Francji do Polski w trybie online, poprzez szybkie zamówienie internetowe. DPD Classic Import czy GLS Standard Pack Import - jakąkolwiek opcję wybierzesz, przesyłka z Francji do dowolnego miasta w Polsce zrealizowana zostanie szybko i w atrakcyjnej cenie.

Jaki jest koszt przesyłki z Francji do Polski?

Ceny usług kurierskich dużych i wiodących firm kurierskich - zapewniających terminowe dostawy oraz dbałość o przesyłkę - są zróżnicowane i mogą się wahać w zależności od wybranego terminu dostawy paczki. Zakładając przesyłkę o standardowych gabarytach i wadze ok. 20 kg, cennik to około 110-150 zł netto w zależności od wybranej marki oraz dodatkowych opcji. Warto zwrócić uwagę m.in. na kwestię ubezpieczenia - przesyłki z Francji do Polski o określonej wartości np. do 4 tys. zł zapewniane są bez dodatkowych opłat. Na ceny, jakie ma kurier Francja-Polska wpływa konkurencja firm. Tu rynek zdominowany przez kilka wiodących marek coraz bardziej się zmienia. W efekcie, zlecając zamówienie na przesyłki kurierskie z Francji możesz stopniowo liczyć na coraz większe zestawienie podmiotów oferujących tego typu obsługę.

Kurier Francja-Polska przez internet

Serwis KurJerzy.pl, porównywarka usług kurierskich zapewnia również składanie zamówień na dostawy przesyłek online. Jak zrobić to przy zaledwie kilku klikach? Wykorzystując panel dostępny na głównej stronie serwisu KurJerzy.pl - wystarczy przejść z tej strony na główną - znajdziesz podstawowy panel zamówienia. Oznacz typ przesyłki do Francji - paczkę, kopertę z dokumentami lub paletę. Automat wygeneruje szybką informację, które firmy kurierskie mogą ją podjąć. Wystarczy wprowadzenie wagi oraz długości, szerokości o wysokości, aby przez internet dowiedzieć się, ile kosztuje paczka z Francji do Polski. Pamiętaj: serwis KurJerzy.pl prezentuje ją już z podatkiem VAT - to ważne w kontekście np. zleceń dla biznesu. Wystarczy wciśnięcie “Dodaj przesyłkę”, by przejść do kolejnego etapu złożenia zamówienia. Nie wiąże się to z żadnym zobowiązaniem - jest jedynie formą przekierowania na bardziej szczegółowy formularz zamówienia kuriera. Tu wprowadzisz zarówno adresy nadawcy paczki z Francji jak i odbiorcy. Oczywiście nie musisz ograniczać się do Polski - możesz również ustawić zlecenie do innego kraju. Na podstawie tych danych serwis KurJerzy.pl - na podstawie aktualizowanych danych od firm kurierskich - zaprezentuje jaki jest obecny cennik dostaw każdego z przewoźników. Warto go przeanalizować, bo różnice mogą sięgać nawet kilkunastu procent wartości. Potwierdzając zamówienie obciążysz swoje saldo na rachunku KurJerzy.pl - to koniec wszelkich formalności. Ostatnią - za wyjątkiem odbioru paczki przez kuriera - jest wygenerowanie faktury za przesyłki z Francji. Warto zwrócić uwagę na szczegółowe zaadresowanie przesyłki. Błędne podanie nazwiska odbiorcy czy kodu jego lokalizacji opóźni przesyłkę. Dla precyzji informacji - np. pod kątem monitoringu przesyłki z Francji do Polski - warto też podać numer telefonu odbiorcy i zleceniodawcy do pozwoli na szybkie sprawdzenie bieżącego statusu paczki.

Jaki jest czas dostawy paczki z regionów Francji?

To kwestia indywidualna uzależniona m.in. od lokalizacji przyjęcia przesyłki oraz jej gabarytów - np. wagi czy rozmiarów. Niemniej jednak, jeśli sortownia przesyłek firmy kurierskiej znajduje się niedaleko - co sprawdza się w zdecydowanej większości przypadków - czas doręczenia paczki z Francji np. do Polski nie przekraczać powinien kilku dni roboczych. Zwykle po 3-4 dobach od zlecenia przesyłka trafia do adresata. Dotyczy to zarówno paczek o charakterze prywatnym jak i dostaw biznesowych zawierających np. produkty do handlu. Serwis KurJerzy.pl, współpracując z najbardziej renomowanymi firmami kurierskimi na europejskim i światowym rynku zapewnia szczególnie atrakcyjny cennik i szybkość dostawy paczek z Francji. Technologia internetowa sprawia, że zlecenie przesyłki do Polski możesz zlecić już teraz - od pierwszego po ostatni krok online z wykorzystaniem komputera lub smartfona.

Artykuły na blogu powiązane z Francja

Grafika

Usługi drobnicowe odgrywają coraz większą rolę w przypadku marek dotychczas kojarzonych głównie z większym i cięższym transportem. Przykładem jest polityka PEKAES. Kolejny pomysł tego operatora logistycznego to rozwój usług na trasie Francja-Polska. czytaj więcej

Grafika

Na paryskim lotnisku Charlesa de Gaulle’a powstanie centrum obsługi przesyłek ekspresowych FedEx. Budowa rozpocznie się latem 2017 roku, a obiekt ten ma zostać otwarty w 2019 roku. Centrum logistyczne zostanie wyposażone w ekonomiczne oświetlenie LED i zbudowane przy użyciu materiałów przyjaznych dla środowiska. Wydajność nowobudowanej sortowni zwiększy się o ponad 40% dzięki wyposażeniu w najnowocześniejsze … czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.