Paczka z Konga

Paczka z Konga na KurJerzy.pl

Nie musimy dostarczać ciężkich paczek osobiście, ponieważ w cenie wliczony jest koszt odbioru przesyłki od nadawcy i przekazanie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą. Kurier przyjedzie po przesyłkę i przywiezie do Konga. W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi nadawanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę.

Od wielu lat z pomyślnie przesyłamy przesyłki zagraniczne do korporacji i osób indywidualnych. Kurjerzy proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu państw na świecie. Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze możesz dodatkowe ubezpieczenie.

Na terenie Konga mieszczą się liczne oddziały przewoźników kurierskich. Poprzez kuriera dostarczymy paczkę z Konga w kilka dni.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.