Paczka z Konga

Paczka z Konga

Kurjerzy udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości państw na świecie. Od wielu lat z pomyślnie przesyłamy przesyłki zagraniczne do przedsiębiorstw i osób indywidualnych. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze wykupić dodatkowe ubezpieczenie.

Na terenie Konga znajdują się liczne placówki firm kurierskich. Poprzez kuriera przewieziemy przesyłkę z Konga w kilka dni.

W zależności od rodzaju, rozmiaru, ciężaru przesyłanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Nie musimy dostarczać ciężkich przesyłek samemu, ponieważ w cenie wliczony jest koszt odbioru przesyłki od nadawcy i dostarczenie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo. Kurier pojawi się po przesyłkę i doręczy do Konga.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.