Paczka z Walii

Paczka z Walii

Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze wykupić dodatkowe ubezpieczenie. Kurjerzy oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu krajów na całym globie. Od wielu lat z powodzeniem przewozimy paczki zagraniczne do przedsiębiorstw i osób indywidualnych.

Za pośrednictwem kuriera dostarczymy przesyłkę z Walii w kilka dni. Na terenie Walii znajdują się liczne placówki firm kurierskich.

Kurier przyjedzie po towary i doręczy do Walii. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo. W zależności od rodzaju, rozmiaru, ciężaru przesyłanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Nie musimy donosić ciężkich paczek samemu, ponieważ w cenie wliczony jest koszt przyjęcia paczki od wysyłającego i dostarczenie jej do odbiorcy.


Zobacz cennik przesyłek z Walii


Artykuły na blogu powiązane z Walia

Brak grafiki
Brak grafiki
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.