Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Argentyny

Paczka z Argentyny

Poprzez kuriera dostarczymy paczkę z Argentyny w kilka dni. Na terenie Argentyny mieszczą się liczne placówki firm kurierskich.

Od wielu lat z powodzeniem dostarczamy pakunki zagraniczne do firm i osób indywidualnych. Firmy kurierskie proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości krajów na świecie. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze możesz dodatkowe ubezpieczenie.

W zależności od rodzaju, wielkości, ciężaru dostarczanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo. Nie musimy donosić ciężkich towarów samemu, ponieważ w cenie uwzględniono koszt odbioru przesyłki od nadawcy i oddanie jej do odbiorcy. Kurier przybędzie po paczkę i przywiezie do Argentyny.


Zobacz cennik przesyłek z Argentyny


Artykuły na blogu powiązane z Argentyna

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.