Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Chorwacji

Paczka z Chorwacji

Nie musimy dźwigać ciężkich towarów osobiście, ponieważ w cenie uwzględniono koszt odbioru paczki od nadawcy i oddanie jej do odbiorcy. Przewoźnik przyjedzie po towary i dostarczy do Chorwacji. W zależności od rodzaju, wielkości, ciężaru wysyłanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę.

Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze jesteś w stanie dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z pomyślnie przesyłamy pakunki zagraniczne do przedsiębiorstw i osób indywidualnych. Firmy kurierskie proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości państw na całym globie.

Na terenie Chorwacji znajdują się liczne oddziały przewoźników kurierskich. Za pośrednictwem kuriera dostarczymy paczki z Chorwacji w kilka dni.


Zobacz cennik przesyłek z Chorwacji


Artykuły na blogu powiązane z Chorwacja

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.