Paczka z Mołdawii

Przesyłki zagraniczne z Mołdawii

Sprawdź naszą ofertę na przesyłki z Mołdawii
Koperta z Mołdawii
Koperta od:
144.74 zł brutto
Paczka z Mołdawii
Paczka 1kg już od:
144.74 zł brutto

Paczka z Mołdawii na KurJerzy.pl

Na terenie Mołdawii mieszczą się liczne oddziały przewoźników kurierskich. Za pośrednictwem kuriera dostarczymy przesyłkę z Mołdawii w kilka dni.Nie musimy donosić ciężkich przesyłek osobiście, ponieważ w cenie uwzględniono koszt odbioru paczki od nadawcy i dostarczenie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą. W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi wysyłanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Kurier przyjedzie po przesyłkę i przywiezie do Mołdawii.Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze wykupić dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z pomyślnie dostarczamy paczki zagraniczne do korporacji i osób indywidualnych. Kurjerzy proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu krajów na całym globie.

Artykuły na blogu powiązane z Mołdawia

Grafika

Paczka do Mołdawii

Paczka do Mołdawii Mołdawia to europejskiej państwo położone pomiędzy Ukrainą a Rumunią. To kraj w którym językami urzędowymi są mołdawski, gagauski i rosyjski. Znaczną część, bo aż 75% społeczeństwa stanowią Mołdawianie. Innymi nacjami zamieszkującymi te tereny są Rosjanie, Bułgarzy, Gagauzi i Rumuni. Ponad 95% społeczeństwa jest wyznania protestanckiego. Z pomocą kuriera paczka do Mołdawii zostanie … czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.