Paczka z Mołdawii

Przesyłki zagraniczne z Mołdawii

Sprawdź naszą ofertę na przesyłki z Mołdawii
Koperta z Mołdawii
Koperta od:
106.50 zł brutto
Paczka z Mołdawii
Paczka 1kg już od:
179.01 zł brutto

Paczka z Mołdawii na KurJerzy.pl

Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze masz możliwość dodatkowe ubezpieczenie. Kurjerzy udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości państw na świecie. Od wielu lat z bezproblemowo dostarczamy paczki zagraniczne do przedsiębiorstw i osób indywidualnych.W zależności od rodzaju, rozmiaru, ciężaru przesyłanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo. Kurier przyjedzie po przesyłkę i doręczy do Mołdawii. Nie musimy nosić ciężkich paczek osobiście, ponieważ w cenie wliczony jest koszt przyjęcia paczki od nadawcy i przekazanie jej do odbiorcy.Na terenie Mołdawii mieszczą się liczne oddziały przewoźników kurierskich. Za pośrednictwem kuriera przewieziemy przesyłkę z Mołdawii w kilka dni.

Artykuły na blogu powiązane z Mołdawia

Grafika

Paczka do Mołdawii

Paczka do Mołdawii Mołdawia to europejskiej państwo położone pomiędzy Ukrainą a Rumunią. To kraj w którym językami urzędowymi są mołdawski, gagauski i rosyjski. Znaczną część, bo aż 75% społeczeństwa stanowią Mołdawianie. Innymi nacjami zamieszkującymi te tereny są Rosjanie, Bułgarzy, Gagauzi i Rumuni. Ponad 95% społeczeństwa jest wyznania protestanckiego. Z pomocą kuriera paczka do Mołdawii zostanie … czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.