Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Zielonego Przylądka

Paczka z Zielonego Przylądka

Poprzez kuriera dostarczymy przesyłkę z Zielonego Przylądka w kilka dni. Na terenie Zielonego Przylądka mieszczą się liczne placówki firm kurierskich.

W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę. Przewoźnik pojawi się po przesyłkę i przewiezie do Zielonego Przylądka. Nie musimy dostarczać ciężkich paczek osobiście, ponieważ w cenie uwzględniono koszt odbioru paczki od wysyłającego i dostarczenie jej do odbiorcy. W zależności od rodzaju, wielkości, ciężaru dostarczanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę.

Firmy kurierskie oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości państw na świecie. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze kupić dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z pomyślnie dostarczamy przesyłki zagraniczne do zakładów pracy i osób indywidualnych.


Zobacz cennik przesyłek z Zielonego Przylądka


Artykuły na blogu powiązane z Wyspy Zielonego Przylądka

Paczka do Zielonego Przylądka Zielony Przylądek to wyspiarskie państwo na Oceanie Atlantyckim. Teren zamieszkiwany jest przez Kabowerdeńczyków. Językiem urzędowym jest portugalski, ale... czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.