Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Finlandii

Paczka z Finlandii

Za pośrednictwem kuriera dostarczymy paczkę z Finlandii w kilka dni. Na terenie Finlandii mieszczą się liczne placówki przewoźników kurierskich.

Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze dokupić dodatkowe ubezpieczenie. Kurjerzy oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu państw na całym globie. Od wielu lat z bez problemu przesyłamy pakunki zagraniczne do zakładów pracy i osób indywidualnych.

Przewoźnik pojawi się po towary i przywiezie do Finlandii. W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi wysyłanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę. Nie musimy donosić ciężkich towarów osobiście, ponieważ w cenie wliczony jest koszt odbioru paczki od wysyłającego i przekazanie jej do odbiorcy.


Zobacz cennik przesyłek z Finlandii


Artykuły na blogu powiązane z Finlandia

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.