Paczka do Niemiec

Paczka do Niemiec

Paczki do Niemiec to jeden z najpopularniejszych kierunków transportu zagranicznego. Przesyłki do rodzin, zlecenia biznesowe i relacje handlowe pomiędzy podmiotami z Polski i Niemiec wymagają transportu szybkiego i nie obciążonego nadmiernymi formalnościami.

W serwisie KurJerzy.pl znajdziesz aktualny cennik przesyłek do Niemiec. W trakcie składania zamówienia sam możesz zdecydować, którym przewoźnikiem zrealizować transport przesyłki. Serwis KurJerzy.pl zapewnia możliwość śledzenia - monitorowania przesyłek wysyłanych do Niemiec, dzięki stałym aktualizacjom danych przekazywanych przez firmy kurierskie podczas skanowania dokumentacji przewozowej.

Jak wysłać paczkę do Niemiec

Wybierając serwis KurJerzy.pl wystarczy wybrać odpowiedni kraj odbiorcy oraz podać dane adresowe. System sam zapewni wybór wśród przewoźników dostarczających przesyłki za zachodnią granicę. Paczki adresowane do Niemiec trafiają najpierw do polskich magazynów danej firmy kurierskiej, a w kolejnym etapie przewożone są do centrów logistycznych w odpowiednim regionie Niemiec. Zwyczajowy termin doręczenia - w zależności od firmy kurierskiej - może sięgać pięciu dni roboczych.

Przesyłki do Niemiec powinny znajdować się w opakowaniach o regularnym kształcie. Firmy kurierskie zakładają, że standardowe przesyłki nie przekraczają 200 cm długości najdłuższego boku paczki (GLS). Waga paczki nie powinna być wyższa niż 70 kg (UPS). Należy pamiętać, że kurier dostarczający paczki w Niemczech nie ma możliwości składowania ich w sytuacji, gdy paczki wymagają szczególnych warunków - dotyczy to np. elementów narażonych na łatwe uszkodzenia lub żywności.

Przesyłki do Niemiec z KurJerzy.pl

    Korzystając z naszych usług na paczki do Niemiec masz pewność:

    • Przeglądu ofert najlepszych, zweryfikowanych przewoźników
    • Wybór najkorzystniejszej cenowo i logistycznie oferty
    • Przesyłki do Niemiec na czas i zgodnie z założeniami
    • Niskiego kosztu – KurJerzy.pl dba o to, by Wasze przesyłki były tanie

Zapewniamy intuicyjny system, który jest łatwy w obsłudze. Wysyłka paczki do Niemiec ogranicza się w nim zaledwie do podania danych adresowych oraz sprawdzenia, która firma zapewni przesyłki do Niemiec najtaniej lub najszybciej i najkorzystniej z Twojego punktu widzenia.

Artykuły na blogu powiązane z Niemcy

Grafika
Grafika
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.