Paczka do Niemiec

Przesyłki zagraniczne do Niemiec

Sprawdź naszą ofertę na przesyłki do Niemiec
Koperta do Niemiec
Koperta od:
52.13 zł brutto
Paczka do Niemiec
Paczka 1kg już od:
52.43 zł brutto

Paczka do Niemiec na KurJerzy.pl

Paczki do Niemiec to jeden z najpopularniejszych kierunków transportu zagranicznego. Przesyłki do rodzin, zlecenia biznesowe i relacje handlowe pomiędzy podmiotami z Polski i Niemiec wymagają transportu szybkiego i nie obciążonego nadmiernymi formalnościami. Atrakcyjny cennik dostaw, wybór pomiędzy kilkoma firmami kurierskimi i możliwość całej procedury przez internet - to korzyści jakie daje zlecenie usługi kurierskiej do Niemiec przez Serwis KurJerzy.pl. Zachodni sąsiad Polski to - naturalnie - największy kierunek eksportowy dla przedsiębiorców znad Wisły. Niemcy odpowiadają za ponad 28 proc. wartości eksportu polskiego. Wysyłka towarów to najczęściej pojazdy lub części do pojazdów, maszyny i urządzenia oraz metale nieszlachetne i artykuły powiązane z tym sektorem. Ważny jest tu jednak również czynnik e-commerce. Niskie ceny towarów w polskich sklepach internetowych i atrakcyjne ceny przesyłek do Niemiec sprawiają, że Polska to naturalny kierunek zakupów. Efekt to rosnące zapotrzebowanie na szybkie i tanie dostawy za zachodnią granicę.

W Serwisie KurJerzy.pl znajdziesz aktualny cennik przesyłek do Niemiec. W trakcie składania zamówienia sam możesz zdecydować, którym przewoźnikiem zrealizować transport przesyłki. Serwis KurJerzy.pl zapewnia możliwość śledzenia - monitorowania przesyłek wysyłanych do Niemiec, dzięki stałym aktualizacjom danych przekazywanych przez firmy kurierskie podczas skanowania dokumentacji przewozowej.

Kurier do Niemiec - jak wysłać paczkę?

Wybierając serwis KurJerzy.pl wystarczy wybrać odpowiedni kraj odbiorcy oraz podać dane adresowe. System sam zapewni wybór wśród przewoźników dostarczających przesyłki za zachodnią granicę. Paczki, które dostarcza kurier do Niemiec trafiają najpierw do polskich magazynów danej firmy kurierskiej, a w kolejnym etapie przewożone są do centrów logistycznych w odpowiednim regionie Niemiec. Ich rozbudowana sieć sprawia, że czas dostawy przesyłek do Niemiec jest konsekwentnie zmniejszany. Zwyczajowy termin doręczenia - w zależności od firmy kurierskiej - może sięgać pięciu dni roboczych. Ze względu na coraz większe inwestycje niemieckich firm m.in. w sortownie i sieć wewnętrznych dostaw, przesyłki do tego kraju trafiają do ostatecznych odbiorców zdecydowanie szybciej. W przypadku wschodnich Niemiec to nawet kwestia dwóch-trzech dni.

Na co zwrócić uwagę wysyłając przesyłki do Niemiec

Firmy kurierskie w Niemczech znane są z wyjątkowej szczegółowości - dotyczy to np. zabezpieczenia przesyłki. Paczki do Niemiec powinny znajdować się w opakowaniach o regularnym kształcie. Firmy kurierskie zakładają, że standardowe przesyłki nie przekraczają 200 cm długości najdłuższego boku paczki (GLS). Waga paczki nie powinna być wyższa niż 70 kg (UPS). Należy pamiętać, że kurier dostarczający paczki w Niemczech nie ma możliwości składowania ich w sytuacji, gdy paczki wymagają szczególnych warunków - dotyczy to np. elementów narażonych na łatwe uszkodzenia lub żywności. Wszelkie odejścia od założeń firm kurierskich mogą skutkować opóźnieniem przesyłki - warto więc regularnie monitorować i śledzić drogę takiej paczki. Specyfika języka niemieckiego - np. charakterystyczne umlauty - sprawia, że warto zadbać o prawidłowe oznaczenie przesyłek. Dotyczy to nie tylko nazw mniej znanych miejscowości, ale również kody pocztowe - bezwzględnie powinny się one znaleźć na przesyłce oraz liście przewozowym.

Cena paczki do Niemiec

Porównywarka cen KurJerzy.pl zapewnia analizę usług kurierskich do Niemiec w kontekście ceny i warunków dostawy. Kilka klików i internet wystarczą, by sprawdzić ceny, a następnie nadać paczkę i uruchomić monitoring przesyłki odebranej przez kuriera. Koszt przesyłki kurierskiej do Niemiec - standardowej paczki o wymiarach 25x20x8 cm i wadze 1 kg - to ok. 57 zł z uwzględnieniem VAT. Można skorzystać również z opcjonalnych usług dodatkowych. W efekcie tania paczka do Niemiec - cena uzależniona jest od gabarytów oraz daty zlecenia - w zależności od operatora może się znacząco różnić.

Aby uruchomić zlecenie usługi kurierskiej do Niemiec wystarczy na głównej stronie serwisu KurJerzy.pl wpisać wymiary przesyłki oraz jej wagę. Na tej podstawie automat oszacuje wstępnie ile kosztuje paczka, której celem jest Berlin, Bonn czy inne miasto w Niemczech. W drugim etapie zleceniodawca podaje dane adresowe odbiorców oraz własne. Wybierze też, która firma kurierska danego dnia podejmie przesyłkę - system KurJerzy.pl wskaże jakie marki są gotowe do podjęcia zlecenia i jaki jest cennik dostawy paczki za zachodnią granicę.

Wystarczy potwierdzenie przesyłki, by przesyłka trafiła w ręce kuriera, a następnie - odbiorcy w Niemczech. Opłata za usługi kurierskie pobierana jest z salda użytkownika serwisu KurJerzy.pl. W efekcie proces zamówienia dostawy paczki - możliwe są też koperty z dokumentami - ograniczony jest do kilku kliknięć.

Korzystając z naszych usług na paczki do Niemiec masz pewność

  • przeglądu ofert najlepszych, zweryfikowanych przewoźników
  • wybór najkorzystniejszej cenowo i logistycznie oferty
  • paczka do Niemiec na czas i zgodnie z założeniami
  • niskiego kosztu – KurJerzy.pl dba o to, by Wasze przesyłki były tanie

Przesyłki do Niemiec z KurJerzy.pl

Zapewniamy intuicyjny system, który jest łatwy w obsłudze. Wysyłka paczki do Niemiec ogranicza się w nim zaledwie do podania danych adresowych oraz sprawdzenia, która firma zapewni przesyłki do Niemiec najtaniej lub najszybciej i najkorzystniej z Twojego punktu widzenia.

Artykuły na blogu powiązane z Niemcy

Grafika

Dodatkowe opłaty ze strony firm kurierskich dotyczą zazwyczaj usług opcjonalnych czy specjalnych zleceń i zamówień ze strony nadawcy i odbiorcy. W Niemczech firmy kurierskie – np. DPD – wprowadzają tymczasowe dodatki do kwot podstawowych z jednego prozaicznego powodu. To natężenie pracy, jakie generują grudniowe święta. czytaj więcej

Grafika

Wyścig na szybkość dostaw oraz kolejne nowości techniczne sprawiają, że wyścig zbrojeń firmy kurierskie przekładają na klientów. Widać to po rynku zachodnim. Podwyżki cen za przesyłki w Niemczech ogłosiły Hermes i DPD. Co szczególnie warte uwagi – zrobiły to solidarnie i w przededniu najgorętszego okresu, czyli biznesu bożonarodzeniowego. W obu przypadkach argumentacja jest podobna. Zainteresowanie … czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.