Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Niemiec

Paczka do Niemiec

Kurjerzy proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych krajów na całym globie. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze dokupić dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z powodzeniem dostarczamy pakunki zagraniczne do korporacji i osób indywidualnych.

W zależności od rodzaju, rozmiaru, ciężaru nadawanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Kurier przybędzie po towary i doręczy do Niemiec. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę. Nie musimy nosić ciężkich przesyłek osobiście, ponieważ w cenie wliczony jest koszt odbioru paczki od wysyłającego i dostarczenie jej do odbiorcy.

Na terenie Niemiec znajdują się liczne oddziały firm kurierskich, co zapewnia bezproblemowy eksport towarów poza granice kraju. Poprzez kuriera dostarczymy paczkę do Niemiec w kilka dni.


Zobacz cennik przesyłek do Niemiec


Artykuły na blogu powiązane z Niemcy

DHL i transport multimodalny Niedawno miała miejsce pierwsza multimodalna dostawa koleją z Tajwanu do Europy przez Xiamen w Chinach, która została zorganizowana przez DHL Global... czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.