Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Wysp Kanaryjskich

Paczka z Wysp Kanaryjskich

Kurjerzy oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych krajów na świecie. Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze dokupić dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z powodzeniem dostarczamy pakunki zagraniczne do przedsiębiorstw i osób indywidualnych.

Poprzez kuriera przewieziemy paczkę z Wysp Kanaryjskich w kilka dni. Na terenie Wysp Kanaryjskich znajdują się liczne oddziały przewoźników kurierskich.

W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę. Nie musimy dostarczać ciężkich przesyłek samemu, ponieważ w cenie wliczony jest koszt przyjęcia paczki od nadawcy i przekazanie jej do odbiorcy. Przewoźnik przyjedzie po towary i przewiezie do Wysp Kanaryjskich. W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi nadawanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę.


Zobacz cennik przesyłek z Wysp Kanaryjskich


Artykuły na blogu powiązane z Wyspy Kanaryjskie

Paczka do Wysp Kanaryjskich Wyspy Kanaryjskie to górzysty archipelag znajdujący się na Oceanie Atlantyckim. Należy do Hiszpanii. Panuje tu klimat oceaniczno-tropikalny. Główną gałęzią... czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.