Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Cypru

Paczka z Cypru

W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę. W zależności od rodzaju, wielkości, wagi wysyłanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Kurier przybędzie po towary i doręczy do Cypru. Nie musimy dźwigać ciężkich towarów osobiście, ponieważ w cenie uwzględniono koszt przyjęcia przesyłki od nadawcy i przekazanie jej do odbiorcy.

Od wielu lat z bezproblemowo przesyłamy towary zagraniczne do przedsiębiorstw i osób indywidualnych. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze wykupić dodatkowe ubezpieczenie. Firmy kurierskie proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości krajów na całym globie.

Za pośrednictwem kuriera dostarczymy paczki z Cypru w kilka dni. Na terenie Cypru znajdują się liczne placówki firm kurierskich.


Zobacz cennik przesyłek z Cypru


Artykuły na blogu powiązane z Cypr

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.