Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Cypru

Paczka z Cypru

Na terenie Cypru mieszczą się liczne oddziały przewoźników kurierskich. Poprzez kuriera przewieziemy paczkę z Cypru w kilka dni.

Od wielu lat z pomyślnie przesyłamy przesyłki zagraniczne do przedsiębiorstw i osób indywidualnych. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze możesz dodatkowe ubezpieczenie. Kurjerzy proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu państw na całym globie.

W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi przesyłanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Przewoźnik przyjedzie po towary i doręczy do Cypru. Nie musimy dźwigać ciężkich paczek samemu, ponieważ w cenie uwzględniono koszt odbioru paczki od wysyłającego i przekazanie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo.


Zobacz cennik przesyłek z Cypru


Artykuły na blogu powiązane z Cypr

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.