Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Irlandii

Paczka z Irlandii

Za pośrednictwem kuriera przewieziemy paczki z Irlandii w kilka dni. Na terenie Irlandii znajdują się liczne oddziały firm kurierskich.

Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze wykupić dodatkowe ubezpieczenie. Kurjerzy proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu krajów na całym globie. Od wielu lat z bezproblemowo dostarczamy przesyłki zagraniczne do przedsiębiorstw i osób indywidualnych.

W zależności od rodzaju, wielkości, wagi nadawanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Nie musimy nosić ciężkich paczek osobiście, ponieważ w cenie wliczony jest koszt przyjęcia przesyłki od nadawcy i dostarczenie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą. Kurier przyjedzie po przesyłkę i dostarczy do Irlandii.


Zobacz cennik przesyłek z Irlandii


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.