Paczka z Irlandii

Paczka z Irlandii na KurJerzy.pl

Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze wykupić dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z bez problemu dostarczamy towary zagraniczne do przedsiębiorstw i osób indywidualnych. Kurjerzy proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu państw na całym globie.

W zależności od rodzaju, wielkości, wagi dostarczanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Przewoźnik przyjedzie po towary i przywiezie do Irlandii. Nie musimy nosić ciężkich przesyłek osobiście, ponieważ w cenie wliczony jest koszt odbioru przesyłki od nadawcy i przekazanie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę.

Za pośrednictwem kuriera dostarczymy paczkę z Irlandii w kilka dni. Na terenie Irlandii mieszczą się liczne placówki firm kurierskich.


Zobacz cennik przesyłek z Irlandii


Artykuły na blogu powiązane z Irlandia

Grafika

Paczki do Polski z Irlandii Państwo w Europie Zachodniej, czyli Irlandia jest członkiem Unii Europejskiej. Największym miastem, jak i stolicą tego kraju jest Dublin, do którego bardzo... czytaj więcej

Grafika
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.