Paczka z Irlandii

Paczka z Irlandii na KurJerzy.pl

Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze kupić dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z powodzeniem przesyłamy pakunki zagraniczne do przedsiębiorstw i osób indywidualnych. Kurjerzy oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości państw na całym globie.

Poprzez kuriera przewieziemy przesyłkę z Irlandii w kilka dni. Na terenie Irlandii mieszczą się liczne oddziały przewoźników kurierskich.

Nie musimy donosić ciężkich towarów samemu, ponieważ w cenie uwzględniono koszt przyjęcia paczki od wysyłającego i oddanie jej do odbiorcy. Przewoźnik pojawi się po przesyłkę i przywiezie do Irlandii. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę. W zależności od rodzaju, wielkości, wagi wysyłanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę.


Zobacz cennik przesyłek z Irlandii


Artykuły na blogu powiązane z Irlandia

Grafika

Paczki do Polski z Irlandii Państwo w Europie Zachodniej, czyli Irlandia jest członkiem Unii Europejskiej. Największym miastem, jak i stolicą tego kraju jest Dublin, do którego bardzo... czytaj więcej

Grafika
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.