Paczka z Mauritiusa

Przesyłki zagraniczne z Mauritiusa

Sprawdź naszą ofertę na przesyłki z Mauritiusa
Koperta z Mauritiusa
Koperta od:
145.88 zł brutto
Paczka z Mauritiusa
Paczka 1kg już od:
235.50 zł brutto

Paczka z Mauritiusa na KurJerzy.pl

Kurjerzy oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu państw na całym globie. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze kupić dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z powodzeniem przewozimy paczki zagraniczne do firm i osób indywidualnych.W zależności od rodzaju, wielkości, wagi nadawanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Przewoźnik pojawi się po przesyłkę i przywiezie do Mauritiusa. Nie musimy donosić ciężkich przesyłek samemu, ponieważ w cenie wliczony jest koszt odbioru paczki od wysyłającego i oddanie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo.Za pośrednictwem kuriera dostarczymy przesyłkę z Mauritiusa w kilka dni. Na terenie Mauritiusa znajdują się liczne oddziały firm kurierskich.

Artykuły na blogu powiązane z Mauritius

Grafika

Paczka do Mauritiusa Mauritius to państwo wyspiarskie znajdujące się w południowo-zachodniej części Oceanu Indyjskiego. W 1505 roku została odkryta przez Portugalczyków. Gospodarka rozwija się głównie dzięki turystyce, eksportowi tekstyliów oraz uprawie trzciny cukrowej, tytoniu, herbaty, kukurydzy, bananów. Tereny rolne zajmują połowę powierzchni kraju. Największą grupą etniczną są Desi (inaczej Hindusi, obywatele Indii) stanowią 68% ogółu … czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.