Paczka z Mauritiusa

Przesyłki zagraniczne z Mauritiusa

Sprawdź naszą ofertę na przesyłki z Mauritiusa
Koperta z Mauritiusa
Koperta od:
167.76 zł brutto
Paczka z Mauritiusa
Paczka 1kg już od:
266.30 zł brutto

Paczka z Mauritiusa na KurJerzy.pl

Na terenie Mauritiusa mieszczą się liczne placówki przewoźników kurierskich. Poprzez kuriera dostarczymy paczkę z Mauritiusa w kilka dni.Od wielu lat z bezproblemowo przesyłamy towary zagraniczne do firm i osób indywidualnych. Firmy kurierskie udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych krajów na całym globie. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze kupić dodatkowe ubezpieczenie.W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę. Nie musimy dźwigać ciężkich towarów samemu, ponieważ w cenie wliczony jest koszt przyjęcia przesyłki od nadawcy i dostarczenie jej do odbiorcy. W zależności od rodzaju, wielkości, ciężaru przesyłanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Kurier przybędzie po towary i przywiezie do Mauritiusa.

Artykuły na blogu powiązane z Mauritius

Grafika

Paczka do Mauritiusa Mauritius to państwo wyspiarskie znajdujące się w południowo-zachodniej części Oceanu Indyjskiego. W 1505 roku została odkryta przez Portugalczyków. Gospodarka rozwija się głównie dzięki turystyce, eksportowi tekstyliów oraz uprawie trzciny cukrowej, tytoniu, herbaty, kukurydzy, bananów. Tereny rolne zajmują połowę powierzchni kraju. Największą grupą etniczną są Desi (inaczej Hindusi, obywatele Indii) stanowią 68% ogółu … czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.