Paczka z Mauritiusa

Przesyłki zagraniczne z Mauritiusa

Sprawdź naszą ofertę na przesyłki z Mauritiusa
Koperta z Mauritiusa
Koperta od:
154.07 zł brutto
Paczka z Mauritiusa
Paczka 1kg już od:
244.36 zł brutto

Paczka z Mauritiusa na KurJerzy.pl

Przewoźnik przyjedzie po towary i doręczy do Mauritiusa. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę. Nie musimy dostarczać ciężkich paczek samemu, ponieważ w cenie uwzględniono koszt odbioru paczki od wysyłającego i przekazanie jej do odbiorcy. W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi nadawanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę.Kurjerzy oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych państw na całym globie. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze masz możliwość dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z bez problemu przewozimy paczki zagraniczne do firm i osób indywidualnych.Za pośrednictwem kuriera przewieziemy paczkę z Mauritiusa w kilka dni. Na terenie Mauritiusa mieszczą się liczne oddziały firm kurierskich.

Artykuły na blogu powiązane z Mauritius

Grafika

Paczka do Mauritiusa Mauritius to państwo wyspiarskie znajdujące się w południowo-zachodniej części Oceanu Indyjskiego. W 1505 roku została odkryta przez Portugalczyków. Gospodarka rozwija się głównie dzięki turystyce, eksportowi tekstyliów oraz uprawie trzciny cukrowej, tytoniu, herbaty, kukurydzy, bananów. Tereny rolne zajmują połowę powierzchni kraju. Największą grupą etniczną są Desi (inaczej Hindusi, obywatele Indii) stanowią 68% ogółu … czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.