Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Mauritiusa

Paczka z Mauritiusa

Poprzez kuriera przewieziemy przesyłkę z Mauritiusa w kilka dni. Na terenie Mauritiusa mieszczą się liczne oddziały firm kurierskich.

Kurier przybędzie po paczkę i doręczy do Mauritiusa. Nie musimy donosić ciężkich przesyłek samemu, ponieważ w cenie uwzględniono koszt przyjęcia przesyłki od nadawcy i oddanie jej do odbiorcy. W zależności od rodzaju, wielkości, ciężaru dostarczanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą.

Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze wykupić dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z bez problemu dostarczamy paczki zagraniczne do zakładów pracy i osób indywidualnych. Kurjerzy oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu państw na całym globie.


Zobacz cennik przesyłek z Mauritiusa


Artykuły na blogu powiązane z Mauritius

Paczka do Mauritiusa Mauritius to państwo wyspiarskie znajdujące się w południowo-zachodniej części Oceanu Indyjskiego. W 1505 roku została odkryta przez Portugalczyków. Gospodarka rozwija... czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.