Paczka z Mauritiusa

Przesyłki zagraniczne z Mauritiusa

Sprawdź naszą ofertę na przesyłki z Mauritiusa
Koperta z Mauritiusa
Koperta od:
159.42 zł brutto
Paczka z Mauritiusa
Paczka 1kg już od:
258.91 zł brutto

Paczka z Mauritiusa na KurJerzy.pl

Przewoźnik przybędzie po towary i dostarczy do Mauritiusa. Nie musimy donosić ciężkich paczek osobiście, ponieważ w cenie wliczony jest koszt odbioru przesyłki od wysyłającego i oddanie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę. W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi nadawanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę.Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze wykupić dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z bezproblemowo przewozimy paczki zagraniczne do przedsiębiorstw i osób indywidualnych. Firmy kurierskie proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości państw na całym globie.Za pośrednictwem kuriera dostarczymy paczki z Mauritiusa w kilka dni. Na terenie Mauritiusa znajdują się liczne placówki firm kurierskich.

Artykuły na blogu powiązane z Mauritius

Grafika

Paczka do Mauritiusa Mauritius to państwo wyspiarskie znajdujące się w południowo-zachodniej części Oceanu Indyjskiego. W 1505 roku została odkryta przez Portugalczyków. Gospodarka rozwija się głównie dzięki turystyce, eksportowi tekstyliów oraz uprawie trzciny cukrowej, tytoniu, herbaty, kukurydzy, bananów. Tereny rolne zajmują połowę powierzchni kraju. Największą grupą etniczną są Desi (inaczej Hindusi, obywatele Indii) stanowią 68% ogółu … czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.