Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Ponape

Paczka z Ponape

Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze możesz dodatkowe ubezpieczenie. Kurjerzy proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych krajów na całym globie. Od wielu lat z pomyślnie przewozimy pakunki zagraniczne do firm i osób indywidualnych.

Na terenie Ponape znajdują się liczne oddziały przewoźników kurierskich. Poprzez kuriera przewieziemy przesyłkę z Ponape w kilka dni.

Przewoźnik przybędzie po przesyłkę i przywiezie do Ponape. W zależności od rodzaju, wielkości, ciężaru dostarczanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo. Nie musimy dostarczać ciężkich paczek samemu, ponieważ w cenie uwzględniono koszt odbioru paczki od wysyłającego i dostarczenie jej do odbiorcy.


Zobacz cennik przesyłek z Ponape


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.