Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Iraku

Paczka z Iraku

Od wielu lat z pomyślnie dostarczamy towary zagraniczne do korporacji i osób indywidualnych. Kurjerzy udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości państw na całym globie. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze kupić dodatkowe ubezpieczenie.

Na terenie Iraku mieszczą się liczne oddziały przewoźników kurierskich. Za pośrednictwem kuriera dostarczymy przesyłkę z Iraku w kilka dni.

W zależności od rodzaju, wielkości, ciężaru wysyłanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Przewoźnik przybędzie po paczkę i przywiezie do Iraku. W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą. Nie musimy dostarczać ciężkich paczek osobiście, ponieważ w cenie wliczony jest koszt przyjęcia paczki od wysyłającego i przekazanie jej do odbiorcy.


Zobacz cennik przesyłek z Iraku


Artykuły na blogu powiązane z Irak

Paczka do Iraku

Paczka do Iraku Irak to arabskie państwo na Bliskim Wschodzie i znajduje się nad Zatoką Perską. Teren jest w większości zamieszkiwany przez Arabów. 20% społeczeństwa stanowią Kurdowie.... czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.