Paczka z Iraku

Przesyłki zagraniczne z Iraku

Sprawdź naszą ofertę na przesyłki z Iraku
Koperta z Iraku
Koperta od:
146.43 zł brutto
Paczka z Iraku
Paczka 1kg już od:
240.54 zł brutto

Paczka z Iraku na KurJerzy.pl

Kurjerzy proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości krajów na całym globie. Od wielu lat z powodzeniem dostarczamy przesyłki zagraniczne do korporacji i osób indywidualnych. Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze masz możliwość dodatkowe ubezpieczenie.Za pośrednictwem kuriera przewieziemy przesyłkę z Iraku w kilka dni. Na terenie Iraku mieszczą się liczne placówki przewoźników kurierskich.W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę. Przewoźnik pojawi się po paczkę i przewiezie do Iraku. W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi nadawanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Nie musimy donosić ciężkich paczek samemu, ponieważ w cenie uwzględniono koszt przyjęcia paczki od wysyłającego i dostarczenie jej do odbiorcy.

Artykuły na blogu powiązane z Irak

Grafika

Paczka do Iraku

Paczka do Iraku Irak to arabskie państwo na Bliskim Wschodzie i znajduje się nad Zatoką Perską. Teren jest w większości zamieszkiwany przez Arabów. 20% społeczeństwa stanowią Kurdowie. Obowiązującą religią jest muzułmanizm. Irak posiada bogate złoża ropy naftowej oraz gazu ziemnego. Jego teren podzielony jest na 18 prowincji. Z pomocą firm kurierskich możemy nadać paczkę do … czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.