Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Filipin

Paczka z Filipin

Za pośrednictwem kuriera przewieziemy przesyłkę z Filipin w kilka dni. Na terenie Filipin mieszczą się liczne placówki firm kurierskich.

W zależności od rodzaju, wielkości, ciężaru przesyłanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Nie musimy dźwigać ciężkich przesyłek osobiście, ponieważ w cenie wliczony jest koszt odbioru paczki od wysyłającego i dostarczenie jej do odbiorcy. Kurier pojawi się po przesyłkę i dostarczy do Filipin. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo.

Firmy kurierskie udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu państw na świecie. Od wielu lat z pomyślnie dostarczamy towary zagraniczne do firm i osób indywidualnych. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze dokupić dodatkowe ubezpieczenie.


Zobacz cennik przesyłek z Filipin


Artykuły na blogu powiązane z Filipiny

Paczka do Filipin

Paczka do Filipin Filipiny, a właściwie Republika Filipin, to państwo wyspiarskie we wschodniej Azji mające dostęp do Oceanu Spokojnego. Obowiązującymi językami jest filipiński i... czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.