Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Boliwii

Paczka z Boliwii

W zależności od rodzaju, wielkości, wagi dostarczanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Przewoźnik przybędzie po towary i dostarczy do Boliwii. Nie musimy nosić ciężkich przesyłek osobiście, ponieważ w cenie uwzględniono koszt odbioru przesyłki od nadawcy i dostarczenie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę.

Kurjerzy oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości krajów na świecie. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze możesz dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z powodzeniem dostarczamy przesyłki zagraniczne do przedsiębiorstw i osób indywidualnych.

Na terenie Boliwii znajdują się liczne placówki przewoźników kurierskich. Poprzez kuriera przewieziemy paczkę z Boliwii w kilka dni.


Zobacz cennik przesyłek z Boliwii


Artykuły na blogu powiązane z Boliwia

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.