Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Tajwanu

Paczka z Tajwanu

W zależności od rodzaju, wielkości, wagi dostarczanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Kurier pojawi się po przesyłkę i dostarczy do Tajwanu. W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą. Nie musimy nosić ciężkich przesyłek osobiście, ponieważ w cenie uwzględniono koszt odbioru paczki od wysyłającego i przekazanie jej do odbiorcy.

Na terenie Tajwanu mieszczą się liczne oddziały firm kurierskich. Za pośrednictwem kuriera przewieziemy paczkę z Tajwanu w kilka dni.

Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze wykupić dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z pomyślnie przewozimy pakunki zagraniczne do przedsiębiorstw i osób indywidualnych. Kurjerzy udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości państw na świecie.


Zobacz cennik przesyłek z Tajwanu


Artykuły na blogu powiązane z Tajwan

Paczka do Tajwanu

Paczka do Tajwanu Tajwan (dawniej Formoza) to wyżynna wyspa na Oceanie Spokojnym należąca do Republiki Chińskiej. Od lądu oddziela ją cieśnina Tajwańska. W północnych regionach panuje... czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.