Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Saipan

Paczka z Saipan

Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze masz możliwość dodatkowe ubezpieczenie. Firmy kurierskie oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości państw na całym globie. Od wielu lat z pomyślnie przewozimy przesyłki zagraniczne do firm i osób indywidualnych.

Na terenie Saipan znajdują się liczne oddziały firm kurierskich. Za pośrednictwem kuriera dostarczymy przesyłkę z Saipan w kilka dni.

W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę. Przewoźnik przybędzie po paczkę i dostarczy do Saipan. W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi wysyłanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Nie musimy dostarczać ciężkich towarów samemu, ponieważ w cenie uwzględniono koszt przyjęcia przesyłki od wysyłającego i dostarczenie jej do odbiorcy.


Zobacz cennik przesyłek z Saipan


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.