Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Kenii

Paczka z Kenii

Poprzez kuriera przewieziemy przesyłkę z Kenii w kilka dni. Na terenie Kenii mieszczą się liczne placówki przewoźników kurierskich.

Kurier pojawi się po towary i przewiezie do Kenii. Nie musimy nosić ciężkich paczek samemu, ponieważ w cenie uwzględniono koszt przyjęcia paczki od wysyłającego i oddanie jej do odbiorcy. W zależności od rodzaju, wielkości, ciężaru nadawanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą.

Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze masz możliwość dodatkowe ubezpieczenie. Kurjerzy oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu krajów na świecie. Od wielu lat z bezproblemowo przewozimy towary zagraniczne do firm i osób indywidualnych.


Zobacz cennik przesyłek z Kenii


Artykuły na blogu powiązane z Kenia

Paczka do Kenii

Paczka do Kenii Kenia to państwo we wschodniej Afryce mające dostęp do Oceanu Indyjskiego, ze stolicą w Nairobi. Jest to typowy kraj rolniczy, w którym coraz lepiej rozwija się przemysł... czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.