Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Kenii

Paczka z Kenii

W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo. Nie musimy donosić ciężkich paczek samemu, ponieważ w cenie wliczony jest koszt odbioru przesyłki od wysyłającego i dostarczenie jej do odbiorcy. Przewoźnik pojawi się po przesyłkę i przewiezie do Kenii. W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi dostarczanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę.

Na terenie Kenii mieszczą się liczne oddziały przewoźników kurierskich. Poprzez kuriera przewieziemy przesyłkę z Kenii w kilka dni.

Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze dokupić dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z bez problemu dostarczamy pakunki zagraniczne do korporacji i osób indywidualnych. Kurjerzy udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu krajów na świecie.


Zobacz cennik przesyłek z Kenii


Artykuły na blogu powiązane z Kenia

Paczka do Kenii

Paczka do Kenii Kenia to państwo we wschodniej Afryce mające dostęp do Oceanu Indyjskiego, ze stolicą w Nairobi. Jest to typowy kraj rolniczy, w którym coraz lepiej rozwija się przemysł... czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.