Śledzenie przesyłki

Sprawdź aktualny status przesyłki

Śledzenie przesyłki

Sprawdź status przesyłki innych przewoźników

Najczęściej zadawane pytania

 • Jak działa śledzenie przesyłek?

  Po podaniu numeru przesyłki kurierskiej i kliknięciu „Szukaj” system sprawdza do jakiego przewoźnika należy dana przesyłka. W wynikach wyszukiwania otrzymujesz komplet informacji związanych z losami przesyłki. Jeśli z jakiegoś powodu przesyłki nie uda się odnaleźć wyświetlony zostanie odpowiedni komunikat. Aktualnie możesz sprawdzić statusy przesyłek firm kurierskich: UPS, DHL, GLS, GEIS, RUCH, Inpost oraz Poczty Polskiej.

 • Śledzenie przesyłek innych przewoźników

  Przesyłki utworzone poza naszym serwisem możesz śledzić wpisując w polu wyszukiwania numer przesyłki z systemu danej firmy kurierskiej. Cały proces wygląda identycznie jak w przypadku przesyłek utworzonych w serwisie KurJerzy.pl. Nasz system sprawdza statusy przesyłek firm kurierskich: UPS, DHL, GLS, GEIS, RUCH, Inpost oraz Poczty Polskiej.

 • Śledzenie przesyłki złożonej w serwisie KurJerzy.pl

  Wystarczy, że w polu wyszukiwania podasz numer swojej przesyłki zawierający prefix KJ oraz jedenaście cyfr np. KJ12345678901. System wyszuka przesyłkę, na stronie wynikowej wyświetli całą drogę przesyłki od nadawcy do odbiorcy z uwzględnieniem statusów, które przesyłka przyjmowała po drodze do celu. Pamiętaj, że możesz również szukać przesyłki wpisując numer przesyłki z systemu przewoźnika - główny numer widoczny na liście przewozowym.

 • Czy otrzymam numer telefonu do kuriera?

  Większość firm kurierskich nie udostępnia numerów telefonów do kurierów. Jest to podyktowane tym, aby kurierzy mogli skupić się jedynie na odbiorze oraz doręczaniu przesyłek. Inicjatywa leży więc po stronie kuriera, który w niektórych przypadkach skontaktuje się z odbiorcą, żeby doprecyzować szczegóły doręczenia.


  W niektórych firmach kurier wysyła smsy do odbiorców z informacją o planowanym doręczeniu. W takim przypadku mamy możliwość oddzwonić do kuriera. Przy okazji zwracamy uwagę na to, że kurier z reguły ma do odbioru/doręczenia ponad 100szt. przesyłek . O ile wszystko „pójdzie gładko” zajmie mu to prawie cały dzień. Dlatego pamiętajmy, aby dzwonić do kuriera wyłącznie w pilnych sprawach.

Najnowsze artykuły ze świata kurierskiego i logistyki

Grafika

Co wpływa na czas doręczenia przesyłek kurierskich zagranicę?

Zamawiając doręczenie przesyłki zagranicę z pewnością zastanawiasz się, od czego zależy termin dostawy. W tym tekście postaramy się klarownie wyjaśnić, dlaczego czas doręczenia przesyłek kurierskich zagranicę jest różny i zdarzają się sytuacje, że może się znacznie wydłużyć! czytaj więcej


Grafika

Jak prawidłowo zapakować przesyłkę kurierską w zależności od produktu?

Jeżeli planujesz zamówić kuriera, to znaczy, że powoli przyszedł czas na odpowiednie przygotowanie zawartości paczki do jej przesłania. W tym tekście podpowiemy jak prawidłowo zapakować przesyłkę by zabezpieczyć produkt na czas transportu i przestrzegać regulaminów firm kurierskich. czytaj więcej


Grafika

Przesyłki kurierskie na celowniku hakerów – na co uważać?

Coraz częściej zdarza się, że przesyłki kurierskie są na celowniku hakerów. Nowocześni złodzieje potrafią wyłudzić zawartość paczki, oszukując kurierów i prawowitych odbiorców. Jak możemy się chronić przed takimi procederami? Zobacz nasze porady! czytaj więcej


Grafika

Jak zrobić zwrot przesyłki kurierskiej do nadawcy zagranicznego?

Zwrot przesyłki kurierskiej motywowany jest najczęściej chęcią oddania lub wymiany rzeczy zakupionej w Internecie. Nie ma tragedii, jeżeli sklep, z którego zamawiasz produkty ma siedzibę w Polsce czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.