Śledzenie przesyłki

Sprawdź aktualny status przesyłki

Śledzenie przesyłki

Sprawdź status przesyłki innych przewoźników

Najczęściej zadawane pytania

 • Jak działa śledzenie przesyłek?

  Po podaniu numeru przesyłki kurierskiej i kliknięciu „Szukaj” system sprawdza do jakiego przewoźnika należy dana przesyłka. W wynikach wyszukiwania otrzymujesz komplet informacji związanych z losami przesyłki. Jeśli z jakiegoś powodu przesyłki nie uda się odnaleźć wyświetlony zostanie odpowiedni komunikat. Aktualnie możesz sprawdzić statusy przesyłek firm kurierskich: UPS, DHL, GLS, GEIS, ORLEN Paczka, InPost oraz Poczty Polskiej.

 • Śledzenie przesyłek innych przewoźników

  Przesyłki utworzone poza naszym serwisem możesz śledzić wpisując w polu wyszukiwania numer przesyłki z systemu danej firmy kurierskiej. Cały proces wygląda identycznie jak w przypadku przesyłek utworzonych w serwisie KurJerzy.pl. Nasz system sprawdza statusy przesyłek firm kurierskich: UPS, DHL, GLS, GEIS, ORLEN Paczka, InPost oraz Poczty Polskiej.

 • Śledzenie przesyłki złożonej w serwisie KurJerzy.pl

  Wystarczy, że w polu wyszukiwania podasz numer swojej przesyłki zawierający prefix KJ oraz jedenaście cyfr np. KJ12345678901. System wyszuka przesyłkę, na stronie wynikowej wyświetli całą drogę przesyłki od nadawcy do odbiorcy z uwzględnieniem statusów, które przesyłka przyjmowała po drodze do celu. Pamiętaj, że możesz również szukać przesyłki wpisując numer przesyłki z systemu przewoźnika - główny numer widoczny na liście przewozowym.

 • Czy otrzymam numer telefonu do kuriera?

  Większość firm kurierskich nie udostępnia numerów telefonów do kurierów. Jest to podyktowane tym, aby kurierzy mogli skupić się jedynie na odbiorze oraz doręczaniu przesyłek. Inicjatywa leży więc po stronie kuriera, który w niektórych przypadkach skontaktuje się z odbiorcą, żeby doprecyzować szczegóły doręczenia.


  W niektórych firmach kurier wysyła smsy do odbiorców z informacją o planowanym doręczeniu. W takim przypadku mamy możliwość oddzwonić do kuriera. Przy okazji zwracamy uwagę na to, że kurier z reguły ma do odbioru/doręczenia ponad 100szt. przesyłek . O ile wszystko „pójdzie gładko” zajmie mu to prawie cały dzień. Dlatego pamiętajmy, aby dzwonić do kuriera wyłącznie w pilnych sprawach.

Najnowsze artykuły ze świata kurierskiego i logistyki

Grafika

Płatność za pobraniem - nietypowe oczekiwania wobec kuriera

Dość często spotykaną opcją przy zamówieniu usługi kurierskiej jest płatność za pobraniem. To opcja, w której adresat płaci za zawartość przesyłki w momencie odbioru jej od doręczyciela. Pieniądze dopiero później wędrują na konto adresata. W jaki sposób działa taka usługa? Jakie oczekiwania mają często klienci i czy kurier może je spełnić? Sprawdzamy! czytaj więcej


Grafika

Koszt wysyłki kurierskiej: co składa się na cenę usługi?

Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego kwota za usługę kurierską wynosi tyle, ile musisz zapłacić. Czy wiesz co składa się na ostateczną cenę do zapłaty? Jakie opłaty zawyżają kwotę transportowania przesyłek? Postanowiliśmy sprawdzić koszt wysyłki kurierskiej. czytaj więcej


Grafika

Za co kurier może doliczyć dopłaty do ceny?

Zdarza się niekiedy, że stawka jaką zapłacisz za usługę kurierską nie będzie ostateczna. W niektórych sytuacjach możesz spodziewać się dopłaty do ceny ze względu na nieprecyzyjne parametry przesyłki czy nieprzewidziane kwestie związane z dostarczeniem paczki do adresata. W jakich momentach możesz spodziewać się dodatkowych kosztów związanych z usługą kurierską? czytaj więcej


Grafika

Zwrot towarów do sklepu Shein – w jaki sposób go zrealizować?

Shein to jeden z najpopularniejszych i najmodniejszych aktualnie internetowych sklepów odzieżowych. Choć życzymy Ci, aby zakupy tam były udane, to niekiedy mogą wymagać zmian lub zwrotów. W jaki sposób zrealizować zwrot towarów do sklepu Shein? Zobacz nasz poradnik krok po roku. czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.