Śledzenie przesyłki

Sprawdź aktualny status przesyłki

Śledzenie przesyłki

Sprawdź status przesyłki innych przewoźników

Najczęściej zadawane pytania

  • Jak działa śledzenie przesyłek?

    Po podaniu numeru przesyłki kurierskiej i kliknięciu „Szukaj” system sprawdza do jakiego przewoźnika należy dana przesyłka. W wynikach wyszukiwania otrzymujesz komplet informacji związanych z losami przesyłki. Jeśli z jakiegoś powodu przesyłki nie uda się odnaleźć wyświetlony zostanie odpowiedni komunikat. Aktualnie możesz sprawdzić statusy przesyłek firm kurierskich: UPS, DHL, GLS, GEIS, ORLEN Paczka, InPost oraz Poczty Polskiej.

  • Śledzenie przesyłek innych przewoźników

    Przesyłki utworzone poza naszym serwisem możesz śledzić wpisując w polu wyszukiwania numer przesyłki z systemu danej firmy kurierskiej. Cały proces wygląda identycznie jak w przypadku przesyłek utworzonych w serwisie KurJerzy.pl. Nasz system sprawdza statusy przesyłek firm kurierskich: UPS, DHL, GLS, GEIS, ORLEN Paczka, InPost oraz Poczty Polskiej.

  • Śledzenie przesyłki złożonej w serwisie KurJerzy.pl

    Wystarczy, że w polu wyszukiwania podasz numer swojej przesyłki zawierający prefix KJ oraz jedenaście cyfr np. KJ12345678901. System wyszuka przesyłkę, na stronie wynikowej wyświetli całą drogę przesyłki od nadawcy do odbiorcy z uwzględnieniem statusów, które przesyłka przyjmowała po drodze do celu. Pamiętaj, że możesz również szukać przesyłki wpisując numer przesyłki z systemu przewoźnika - główny numer widoczny na liście przewozowym.

  • Czy otrzymam numer telefonu do kuriera?

    Większość firm kurierskich nie udostępnia numerów telefonów do kurierów. Jest to podyktowane tym, aby kurierzy mogli skupić się jedynie na odbiorze oraz doręczaniu przesyłek. Inicjatywa leży więc po stronie kuriera, który w niektórych przypadkach skontaktuje się z odbiorcą, żeby doprecyzować szczegóły doręczenia.


    W niektórych firmach kurier wysyła smsy do odbiorców z informacją o planowanym doręczeniu. W takim przypadku mamy możliwość oddzwonić do kuriera. Przy okazji zwracamy uwagę na to, że kurier z reguły ma do odbioru/doręczenia ponad 100szt. przesyłek . O ile wszystko „pójdzie gładko” zajmie mu to prawie cały dzień. Dlatego pamiętajmy, aby dzwonić do kuriera wyłącznie w pilnych sprawach.

Najnowsze artykuły ze świata kurierskiego i logistyki

Grafika

CO ZROBIĆ, GDY KURIER SIĘ SPÓŹNIA? JAKIE KROKI WARTO PODJĄĆ?

Wyobraź sobie, że czekasz na istotną przesyłkę, ale mijają dni, a ta dalej nie jest doręczona przez firmę kurierską. Chociaż pierwotnie czas oczekiwania miał wynieść dwa, trzy dni robocze, aktualnie to ponad tydzień. Co zrobić, jeżeli uważasz, że kurier się spóźnia? Jakie kroki warto w tym temacie podjąć? Czy reklamacja za spóźnienie kuriera jest w … czytaj więcej


Grafika

SPRZEDAŻ KSIĄŻEK PRZEZ INTERNET – NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ PRZY WYSYŁCE?

Książki to ogromny zasób wiedzy, praktycznych umiejętności i rozrywki. Chociaż coraz popularniejsze są ich elektroniczne wersje (w postaci tzw. e-booków) lub audiobooki, to nadal tradycyjne, papierowe wydania cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Szczególnym powodzeniem cieszą się książki sprzedawane przez Internet. Chcesz otworzyć e-księgarnię? A może planujesz sprzedać stare pozycje, aby wymienić bibliotekę? Poznaj sposoby na skuteczną … czytaj więcej


Grafika

SKUTECZNA SPRZEDAŻ I WYSYŁKA NA PLATFORMACH E-COMMERCE. CO WARTO WIEDZIEĆ?

Platformy e-commerce to skuteczny sposób realizacji transakcji, zarówno dla przedsiębiorców, jak i dla osób prywatnych. Na Allegro, OLX czy Amazon możesz wystawić produkty, które sprowadzasz spoza granic Polski, tworzysz je samodzielnie lub odsprzedajesz po użyciu. W jaki sposób skutecznie sprzedawać na platformach e-commerce i zamawiać przesyłki? Na co zwrócić uwagę? Podpowiadamy. czytaj więcej


Grafika

Nowa metoda oszustów – uwaga na fałszywe paczki od kurierów

Policjanci apelują o ostrożność. Przestępcy znaleźli nowy sposób na oszustwo finansowe. Teraz starają się wyłudzić pieniądze metodą „na kuriera”. W ten perfidny sposób mogą oszukać wiele osób, które pozornie są ostrożne i ciężko okraść ich klasycznymi, znanymi dotychczas metodami. Na czym polega metoda „na kuriera”? W jaki sposób chronić się przed tego typu procederem i … czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.