Śledzenie przesyłki

Sprawdź aktualny status przesyłki

Śledzenie przesyłki

Sprawdź status przesyłki innych przewoźników

Najczęściej zadawane pytania

 • Jak działa śledzenie przesyłek?

  Po podaniu numeru przesyłki kurierskiej i kliknięciu „Szukaj” system sprawdza do jakiego przewoźnika należy dana przesyłka. W wynikach wyszukiwania otrzymujesz komplet informacji związanych z losami przesyłki. Jeśli z jakiegoś powodu przesyłki nie uda się odnaleźć wyświetlony zostanie odpowiedni komunikat. Aktualnie możesz sprawdzić statusy przesyłek firm kurierskich: UPS, DHL, GLS, GEIS, RUCH, Inpost oraz Poczty Polskiej.

 • Śledzenie przesyłek innych przewoźników

  Przesyłki utworzone poza naszym serwisem możesz śledzić wpisując w polu wyszukiwania numer przesyłki z systemu danej firmy kurierskiej. Cały proces wygląda identycznie jak w przypadku przesyłek utworzonych w serwisie KurJerzy.pl. Nasz system sprawdza statusy przesyłek firm kurierskich: UPS, DHL, GLS, GEIS, RUCH, Inpost oraz Poczty Polskiej.

 • Śledzenie przesyłki złożonej w serwisie KurJerzy.pl

  Wystarczy, że w polu wyszukiwania podasz numer swojej przesyłki zawierający prefix KJ oraz jedenaście cyfr np. KJ12345678901. System wyszuka przesyłkę, na stronie wynikowej wyświetli całą drogę przesyłki od nadawcy do odbiorcy z uwzględnieniem statusów, które przesyłka przyjmowała po drodze do celu. Pamiętaj, że możesz również szukać przesyłki wpisując numer przesyłki z systemu przewoźnika - główny numer widoczny na liście przewozowym.

 • Czy otrzymam numer telefonu do kuriera?

  Większość firm kurierskich nie udostępnia numerów telefonów do kurierów. Jest to podyktowane tym, aby kurierzy mogli skupić się jedynie na odbiorze oraz doręczaniu przesyłek. Inicjatywa leży więc po stronie kuriera, który w niektórych przypadkach skontaktuje się z odbiorcą, żeby doprecyzować szczegóły doręczenia.


  W niektórych firmach kurier wysyła smsy do odbiorców z informacją o planowanym doręczeniu. W takim przypadku mamy możliwość oddzwonić do kuriera. Przy okazji zwracamy uwagę na to, że kurier z reguły ma do odbioru/doręczenia ponad 100szt. przesyłek . O ile wszystko „pójdzie gładko” zajmie mu to prawie cały dzień. Dlatego pamiętajmy, aby dzwonić do kuriera wyłącznie w pilnych sprawach.

Najnowsze artykuły ze świata kurierskiego i logistyki

Grafika

List polecony prosto do skrzynki. Jak wysłać go przez kuriera?

Dane z wielu ośrodków badawczych pokazują, że coraz więcej Polaków rezygnuje z tradycyjnych listów poleconych obsługiwanych przez Pocztę Polską. Alternatywą są wygodne, szybkie i skuteczne koperty kurierskie. czytaj więcej


Grafika

Kwarantanna, a przesyłki kurierskie. Czy można zlecić wysyłkę?

Praca kurierów w czasie epidemii koronawirusa SARS-COV-2 jest znacznie utrudniona. Nie dość, że pracownicy firm kurierskich mają więcej pracy (przesyłek jest dużo więcej, niż skalkulowanych możliwości), to pojawiają się często dylematy prawne i zdrowotne. czytaj więcej


Grafika

Przesyłki kurierskie – pięć najczęstszych błędów przy nadawaniu

Choć nadawanie przesyłek kurierskich jest w teorii proste, to podczas tego procesu często pojawiają się błędy. Najczęściej wynikają z pośpiechu, roztargnienia czy braku precyzji. czytaj więcej


Grafika

Kurier UPS i dopłaty w szczycie świątecznym – sprawdź, w jakich przypadkach będą obowiązywać

Stan od listopada do stycznia to najczęściej ogromne obłożenie dla kurierów, którzy przewożą coraz większe ilości przesyłek. System zapychają często niestandardowe i duże paczki, które zabierają miejsce w autach przewoźników. czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.