Śledzenie przesyłki

Sprawdź aktualny status przesyłki

Śledzenie przesyłki

Sprawdź status przesyłki innych przewoźników

Najczęściej zadawane pytania

 • Jak działa śledzenie przesyłek?

  Po podaniu numeru przesyłki kurierskiej i kliknięciu „Szukaj” system sprawdza do jakiego przewoźnika należy dana przesyłka. W wynikach wyszukiwania otrzymujesz komplet informacji związanych z losami przesyłki. Jeśli z jakiegoś powodu przesyłki nie uda się odnaleźć wyświetlony zostanie odpowiedni komunikat. Aktualnie możesz sprawdzić statusy przesyłek firm kurierskich: UPS, DHL, GLS, GEIS, ORLEN Paczka, InPost oraz Poczty Polskiej.

 • Śledzenie przesyłek innych przewoźników

  Przesyłki utworzone poza naszym serwisem możesz śledzić wpisując w polu wyszukiwania numer przesyłki z systemu danej firmy kurierskiej. Cały proces wygląda identycznie jak w przypadku przesyłek utworzonych w serwisie KurJerzy.pl. Nasz system sprawdza statusy przesyłek firm kurierskich: UPS, DHL, GLS, GEIS, ORLEN Paczka, InPost oraz Poczty Polskiej.

 • Śledzenie przesyłki złożonej w serwisie KurJerzy.pl

  Wystarczy, że w polu wyszukiwania podasz numer swojej przesyłki zawierający prefix KJ oraz jedenaście cyfr np. KJ12345678901. System wyszuka przesyłkę, na stronie wynikowej wyświetli całą drogę przesyłki od nadawcy do odbiorcy z uwzględnieniem statusów, które przesyłka przyjmowała po drodze do celu. Pamiętaj, że możesz również szukać przesyłki wpisując numer przesyłki z systemu przewoźnika - główny numer widoczny na liście przewozowym.

 • Czy otrzymam numer telefonu do kuriera?

  Większość firm kurierskich nie udostępnia numerów telefonów do kurierów. Jest to podyktowane tym, aby kurierzy mogli skupić się jedynie na odbiorze oraz doręczaniu przesyłek. Inicjatywa leży więc po stronie kuriera, który w niektórych przypadkach skontaktuje się z odbiorcą, żeby doprecyzować szczegóły doręczenia.


  W niektórych firmach kurier wysyła smsy do odbiorców z informacją o planowanym doręczeniu. W takim przypadku mamy możliwość oddzwonić do kuriera. Przy okazji zwracamy uwagę na to, że kurier z reguły ma do odbioru/doręczenia ponad 100szt. przesyłek . O ile wszystko „pójdzie gładko” zajmie mu to prawie cały dzień. Dlatego pamiętajmy, aby dzwonić do kuriera wyłącznie w pilnych sprawach.

Najnowsze artykuły ze świata kurierskiego i logistyki

Grafika

Jak dobrać karton do przesyłki kurierskiej?

Każda przesyłka kurierska powinna być zapakowana stabilnie i tak, aby znajdujące się w środku przedmioty wytrzymały trudy transportu. Najczęściej wykorzystujemy do tego opakowania kartonowe. W jaki sposób znaleźć karton do przesyłki kurierskiej, aby dobrze zabezpieczyć zawartość i ograniczyć ewentualne koszty? Poniżej prezentujemy na ten temat kilka porad. czytaj więcej


Grafika

Kto może odebrać list polecony i czy można nadać paczkę do rąk własnych?

List polecony kojarzy się z Pocztą Polską, jednak również kurierzy udostępniają możliwość wysyłki dokumentów lub innych treści za pomocą tzw. koperty kurierskiej. Kto może odebrać taką przesyłkę? Czy istnieje możliwość nadania paczki z zaznaczeniem, że ma ją odebrać konkretna osoba? Sprawdzamy! czytaj więcej


Grafika

5 sposobów na obniżenie ceny przesyłki kurierskiej!

Choć ceny przesyłek kurierskich są coraz bardziej atrakcyjne, a kolejne firmy przyciągają promocjami to stawki dla niektórych nadal są wysokie. W tekście przedstawimy Ci 5 sposobów, które pozwolą na obniżenie ceny przesyłki kurierskiej i nie wpłyną na wysoką jakość wykonania usługi! Zobacz nasz poradnik. czytaj więcej


Grafika

Na czym polega nadanie paczki w punkcie firmy kurierskiej?

Najczęściej to sam kurier przyjeżdża po paczkę, aby zabrać ją w drogę do adresata. Zdarza się jednak, że samemu zawozimy ją do siedziby firmy. Jakie są tego powody? Jak wygląda nadanie paczki w punkcie firmy kurierskiej? czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.