Śledzenie przesyłki

Sprawdź aktualny status przesyłki

Śledzenie przesyłki

Sprawdź status przesyłki innych przewoźników

Najczęściej zadawane pytania

 • Jak działa śledzenie przesyłek?

  Po podaniu numeru przesyłki kurierskiej i kliknięciu „Szukaj” system sprawdza do jakiego przewoźnika należy dana przesyłka. W wynikach wyszukiwania otrzymujesz komplet informacji związanych z losami przesyłki. Jeśli z jakiegoś powodu przesyłki nie uda się odnaleźć wyświetlony zostanie odpowiedni komunikat. Aktualnie możesz sprawdzić statusy przesyłek firm kurierskich: UPS, DHL, GLS, GEIS, ORLEN Paczka, InPost oraz Poczty Polskiej.

 • Śledzenie przesyłek innych przewoźników

  Przesyłki utworzone poza naszym serwisem możesz śledzić wpisując w polu wyszukiwania numer przesyłki z systemu danej firmy kurierskiej. Cały proces wygląda identycznie jak w przypadku przesyłek utworzonych w serwisie KurJerzy.pl. Nasz system sprawdza statusy przesyłek firm kurierskich: UPS, DHL, GLS, GEIS, ORLEN Paczka, InPost oraz Poczty Polskiej.

 • Śledzenie przesyłki złożonej w serwisie KurJerzy.pl

  Wystarczy, że w polu wyszukiwania podasz numer swojej przesyłki zawierający prefix KJ oraz jedenaście cyfr np. KJ12345678901. System wyszuka przesyłkę, na stronie wynikowej wyświetli całą drogę przesyłki od nadawcy do odbiorcy z uwzględnieniem statusów, które przesyłka przyjmowała po drodze do celu. Pamiętaj, że możesz również szukać przesyłki wpisując numer przesyłki z systemu przewoźnika - główny numer widoczny na liście przewozowym.

 • Czy otrzymam numer telefonu do kuriera?

  Większość firm kurierskich nie udostępnia numerów telefonów do kurierów. Jest to podyktowane tym, aby kurierzy mogli skupić się jedynie na odbiorze oraz doręczaniu przesyłek. Inicjatywa leży więc po stronie kuriera, który w niektórych przypadkach skontaktuje się z odbiorcą, żeby doprecyzować szczegóły doręczenia.


  W niektórych firmach kurier wysyła smsy do odbiorców z informacją o planowanym doręczeniu. W takim przypadku mamy możliwość oddzwonić do kuriera. Przy okazji zwracamy uwagę na to, że kurier z reguły ma do odbioru/doręczenia ponad 100szt. przesyłek . O ile wszystko „pójdzie gładko” zajmie mu to prawie cały dzień. Dlatego pamiętajmy, aby dzwonić do kuriera wyłącznie w pilnych sprawach.

Najnowsze artykuły ze świata kurierskiego i logistyki

Grafika

Jaki kurier będzie idealny do małej firmy? Oto, na co zwrócić uwagę

Kurier do niewielkiej firmy – małej spółki czy jednoosobowej działalności gospodarczej – nie powinien być po prostu wyłącznie tani. Niewielka skala biznesu nie oznacza wcale, że można zadowolić się wyborem pierwszym z brzegu. Oto, na co zwrócić uwagę, gdy zastanawiasz się, jaką firmę kurierską wybrać dla swojej firmy. czytaj więcej


Grafika

Rolny e-commerce, czyli jaką firmę kurierską wybrać do gospodarstwa

Rolnictwo to obecnie jeszcze raczej nisza w kontekście dostaw kurierskich, ale tylko kwestią czasu jest to, jak firmy spedycyjne zapewnią konkretne usługi opracowane konkretnie dla gospodarstw. Wymaga to podjęcia bardzo konkretnych usług i ofert uwzględniających specyfikę tej branży. czytaj więcej


Grafika

Odprawa celna przesyłki kurierskiej - nowe opcje na KurJerzy.pl

Odprawienie celne przesyłki nadawanej kurierem będzie jeszcze łatwiejsze i z większą możliwością opcji. Serwis KurJerzy.pl wprowadza nową funkcjonalność. czytaj więcej


Grafika

Opłata energetyczna DPD – jak działa i ile wynosi dopłata do paczek kurierskich?

DPD wprowadzając dopłatę energetyczną od każdej dostarczanej paczki zwraca uwagę na kwestię rentowności – fakt, że musi ją wprowadzić ze względu na rosnące koszty działalności. Jak obliczana będzie teraz dopłata DPD? Warto ją przeanalizować pod zdecydowanie szerszym kątem – możliwe bowiem, że ruch DPD stanie się standardem w całej branży kurierskiej. czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.