Śledzenie przesyłki

Sprawdź aktualny status przesyłki

Śledzenie przesyłki

Sprawdź status przesyłki innych przewoźników

Najczęściej zadawane pytania

 • Jak działa śledzenie przesyłek?

  Po podaniu numeru przesyłki kurierskiej i kliknięciu „Szukaj” system sprawdza do jakiego przewoźnika należy dana przesyłka. W wynikach wyszukiwania otrzymujesz komplet informacji związanych z losami przesyłki. Jeśli z jakiegoś powodu przesyłki nie uda się odnaleźć wyświetlony zostanie odpowiedni komunikat. Aktualnie możesz sprawdzić statusy przesyłek firm kurierskich: UPS, DHL, GLS, GEIS, ORLEN Paczka, InPost oraz Poczty Polskiej.

 • Śledzenie przesyłek innych przewoźników

  Przesyłki utworzone poza naszym serwisem możesz śledzić wpisując w polu wyszukiwania numer przesyłki z systemu danej firmy kurierskiej. Cały proces wygląda identycznie jak w przypadku przesyłek utworzonych w serwisie KurJerzy.pl. Nasz system sprawdza statusy przesyłek firm kurierskich: UPS, DHL, GLS, GEIS, ORLEN Paczka, InPost oraz Poczty Polskiej.

 • Śledzenie przesyłki złożonej w serwisie KurJerzy.pl

  Wystarczy, że w polu wyszukiwania podasz numer swojej przesyłki zawierający prefix KJ oraz jedenaście cyfr np. KJ12345678901. System wyszuka przesyłkę, na stronie wynikowej wyświetli całą drogę przesyłki od nadawcy do odbiorcy z uwzględnieniem statusów, które przesyłka przyjmowała po drodze do celu. Pamiętaj, że możesz również szukać przesyłki wpisując numer przesyłki z systemu przewoźnika - główny numer widoczny na liście przewozowym.

 • Czy otrzymam numer telefonu do kuriera?

  Większość firm kurierskich nie udostępnia numerów telefonów do kurierów. Jest to podyktowane tym, aby kurierzy mogli skupić się jedynie na odbiorze oraz doręczaniu przesyłek. Inicjatywa leży więc po stronie kuriera, który w niektórych przypadkach skontaktuje się z odbiorcą, żeby doprecyzować szczegóły doręczenia.


  W niektórych firmach kurier wysyła smsy do odbiorców z informacją o planowanym doręczeniu. W takim przypadku mamy możliwość oddzwonić do kuriera. Przy okazji zwracamy uwagę na to, że kurier z reguły ma do odbioru/doręczenia ponad 100szt. przesyłek . O ile wszystko „pójdzie gładko” zajmie mu to prawie cały dzień. Dlatego pamiętajmy, aby dzwonić do kuriera wyłącznie w pilnych sprawach.

Najnowsze artykuły ze świata kurierskiego i logistyki

Grafika

Kurier UPS i dopłaty w szczycie paczkowym – od kiedy obowiązują i jaka jest ich wartość? Sprawdź!

Okres przedświąteczny coraz bliżej, a wraz z nim, ilość przesyłek kurierskich zaczyna rosnąć. Wiele z nich to przesyłki niestandardowe i duże paczki. Firmy kurierskie kładą nacisk na to, aby efektywność przewozu była na jak najwyższym poziomie dlatego przewoźnik UPS, jak co roku decyduje się ograniczyć wysyłkę tego typu paczek. Dzięki temu, nawet w tym trudnym … czytaj więcej


Grafika

Automatyzacja sprzedaży i obsługi w sklepie internetowym – jak ją wdrożyć?

Automatyzacja procesów w e-commerce – niezależnie od skali prowadzonego biznesu – przekłada się na realne oszczędności i optymalizację wydatków. Wystarczy spojrzeć na to przez pryzmat wysyłanych i odbieranych przesyłek kurierskich - przy ich dużym wolumenie naturalna jest potrzeba sięgnięcia po mechanizmy usprawniające tego typu zadania. czytaj więcej


Grafika

Płatności za przesyłki kurierskie. Paypal? Jeszcze nie – branża jest nadal dość konserwatywna

Zmiany na rynku e-commerce, skłonność do nowinek technicznych i fakt, że coraz więcej zamówień na usługi kurierskie składa młode pokolenie zmieniają również sam sektor logistyczny. Trzeba jednak przyznać, że w kontekście płatności owe zmiany następują dość symbolicznie. Jak można obecnie zapłacić kurierowi odbierając np. paczkę za pobraniem? W grę wchodzą raczej formaty dość tradycyjne. czytaj więcej


Grafika

Odrzucony bagaż na lotnisku? Teraz można go wysłać… Paczkomatem InPost

Kreatywność firm kurierskich – ale idąca w parze z realnymi potrzebami klientów – idzie coraz dalej. Pokazuje to nowe rozwiązanie wdrożone przez InPost. Jego Paczkomaty będą swoistym kołem ratunkowym dla tych, którzy… nie zadbali o spełnienie przepisów lotniczych. czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.