Śledzenie przesyłki

Sprawdź aktualny status przesyłki

Śledzenie przesyłki

Sprawdź status przesyłki innych przewoźników

Najczęściej zadawane pytania

 • Jak działa śledzenie przesyłek?

  Po podaniu numeru przesyłki kurierskiej i kliknięciu „Szukaj” system sprawdza do jakiego przewoźnika należy dana przesyłka. W wynikach wyszukiwania otrzymujesz komplet informacji związanych z losami przesyłki. Jeśli z jakiegoś powodu przesyłki nie uda się odnaleźć wyświetlony zostanie odpowiedni komunikat. Aktualnie możesz sprawdzić statusy przesyłek firm kurierskich: UPS, DHL, GLS, GEIS, ORLEN Paczka, InPost oraz Poczty Polskiej.

 • Śledzenie przesyłek innych przewoźników

  Przesyłki utworzone poza naszym serwisem możesz śledzić wpisując w polu wyszukiwania numer przesyłki z systemu danej firmy kurierskiej. Cały proces wygląda identycznie jak w przypadku przesyłek utworzonych w serwisie KurJerzy.pl. Nasz system sprawdza statusy przesyłek firm kurierskich: UPS, DHL, GLS, GEIS, ORLEN Paczka, InPost oraz Poczty Polskiej.

 • Śledzenie przesyłki złożonej w serwisie KurJerzy.pl

  Wystarczy, że w polu wyszukiwania podasz numer swojej przesyłki zawierający prefix KJ oraz jedenaście cyfr np. KJ12345678901. System wyszuka przesyłkę, na stronie wynikowej wyświetli całą drogę przesyłki od nadawcy do odbiorcy z uwzględnieniem statusów, które przesyłka przyjmowała po drodze do celu. Pamiętaj, że możesz również szukać przesyłki wpisując numer przesyłki z systemu przewoźnika - główny numer widoczny na liście przewozowym.

 • Czy otrzymam numer telefonu do kuriera?

  Większość firm kurierskich nie udostępnia numerów telefonów do kurierów. Jest to podyktowane tym, aby kurierzy mogli skupić się jedynie na odbiorze oraz doręczaniu przesyłek. Inicjatywa leży więc po stronie kuriera, który w niektórych przypadkach skontaktuje się z odbiorcą, żeby doprecyzować szczegóły doręczenia.


  W niektórych firmach kurier wysyła smsy do odbiorców z informacją o planowanym doręczeniu. W takim przypadku mamy możliwość oddzwonić do kuriera. Przy okazji zwracamy uwagę na to, że kurier z reguły ma do odbioru/doręczenia ponad 100szt. przesyłek . O ile wszystko „pójdzie gładko” zajmie mu to prawie cały dzień. Dlatego pamiętajmy, aby dzwonić do kuriera wyłącznie w pilnych sprawach.

Najnowsze artykuły ze świata kurierskiego i logistyki

Grafika

Na czym polega re-commerce? Nawet nie wiesz, że go stosujesz

Re-commerce uznawany jest za stosunkową nowość w sektorze sprzedaży internetowej i dostaw kurierskich. W praktyce jednak… nie niesie za sobą nic rewolucyjnego. Warto jednak zwrócić uwagę na pewne ograniczenia, które są z nim związane. czytaj więcej


Grafika

Wysłanie kurierem leków a przepisy

Wysyłka leków w przesyłce kurierskiej dość długo wydawała się teoretycznie niemożliwa. Dziś się to stopniowo zmienia – m.in. ze względu na znaczące upowszechnienie medycznego e-commerce. Skoro można więc zamówić kurierem np. leki z apteki internetowej, dlaczego nie można by ich wysłać w przesyłce prywatnej? Oto, co warto wiedzieć o dostarczaniu leków. czytaj więcej


Grafika

Jak wygląda dostawa kurierska przez brokera?

Rozwój działalności brokerów kurierskich sprawił, że dostawy paczek i przesyłek – szczególnie na krańcowym etapie – zyskały sporo korzystnych funkcjonalności. Postrzega się je głównie przez pryzmat obniżenia kosztów w kontekście łańcucha dostaw. Tymczasem warto spojrzeć na nie szerzej: również pod kątem możliwości, które brokerzy zapewniają dla platform e-commerce. czytaj więcej


Grafika

Międzynarodowe usługi kurierskie - skróty i nazwy własne

Usługi kurierskie bywają dla niektórych osób niemałym wyzwaniem w kontekście tego, co kryje się pod poszczególnymi skrótami, nazwami czy rozwiązaniami technicznymi poszczególnych firm. Szczególnym problemem bywają przesyłki międzynarodowe, które z założenia oznaczane są wersją anglojęzyczną. Na co zwrócić uwagę szykując się do wysłania paczki za granicę lub spodziewając się jej np. spoza Unii Europejskiej? czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.