Śledzenie przesyłki

Sprawdź aktualny status przesyłki

Śledzenie przesyłki

Sprawdź status przesyłki innych przewoźników

Najczęściej zadawane pytania

 • Jak działa śledzenie przesyłek?

  Po podaniu numeru przesyłki kurierskiej i kliknięciu „Szukaj” system sprawdza do jakiego przewoźnika należy dana przesyłka. W wynikach wyszukiwania otrzymujesz komplet informacji związanych z losami przesyłki. Jeśli z jakiegoś powodu przesyłki nie uda się odnaleźć wyświetlony zostanie odpowiedni komunikat. Aktualnie możesz sprawdzić statusy przesyłek firm kurierskich: UPS, DHL, GLS, GEIS, ORLEN Paczka, InPost oraz Poczty Polskiej.

 • Śledzenie przesyłek innych przewoźników

  Przesyłki utworzone poza naszym serwisem możesz śledzić wpisując w polu wyszukiwania numer przesyłki z systemu danej firmy kurierskiej. Cały proces wygląda identycznie jak w przypadku przesyłek utworzonych w serwisie KurJerzy.pl. Nasz system sprawdza statusy przesyłek firm kurierskich: UPS, DHL, GLS, GEIS, ORLEN Paczka, InPost oraz Poczty Polskiej.

 • Śledzenie przesyłki złożonej w serwisie KurJerzy.pl

  Wystarczy, że w polu wyszukiwania podasz numer swojej przesyłki zawierający prefix KJ oraz jedenaście cyfr np. KJ12345678901. System wyszuka przesyłkę, na stronie wynikowej wyświetli całą drogę przesyłki od nadawcy do odbiorcy z uwzględnieniem statusów, które przesyłka przyjmowała po drodze do celu. Pamiętaj, że możesz również szukać przesyłki wpisując numer przesyłki z systemu przewoźnika - główny numer widoczny na liście przewozowym.

 • Czy otrzymam numer telefonu do kuriera?

  Większość firm kurierskich nie udostępnia numerów telefonów do kurierów. Jest to podyktowane tym, aby kurierzy mogli skupić się jedynie na odbiorze oraz doręczaniu przesyłek. Inicjatywa leży więc po stronie kuriera, który w niektórych przypadkach skontaktuje się z odbiorcą, żeby doprecyzować szczegóły doręczenia.


  W niektórych firmach kurier wysyła smsy do odbiorców z informacją o planowanym doręczeniu. W takim przypadku mamy możliwość oddzwonić do kuriera. Przy okazji zwracamy uwagę na to, że kurier z reguły ma do odbioru/doręczenia ponad 100szt. przesyłek . O ile wszystko „pójdzie gładko” zajmie mu to prawie cały dzień. Dlatego pamiętajmy, aby dzwonić do kuriera wyłącznie w pilnych sprawach.

Najnowsze artykuły ze świata kurierskiego i logistyki

Grafika

Jak sprzedawać i pakować handmade, czyli rzeczy powstałe z pasji

Sklep internetowy nie musi opierać się na sprzedaży produktów prosto z fabryk. Coraz więcej osób – nie tylko w Polsce – szuka nisz w projektach handmade. Gdy np. w branży wnętrz wszechobecna jest unifikacja i te same produkty, w cenie będą – a nawet są – rzeczy oryginalne, wytworzone ręcznie przez ich autora. Tu jednak … czytaj więcej


Grafika

Skąd wziąć kopertę kurierską, by wysłać dokumenty kurierem?

Wysyłka dokumentów kurierem to idealna alternatywa dla tradycyjnych usług pocztowych. Kurierzy mogą dostarczyć zestaw dokumentów w specjalistycznej kopercie doskonale chroniącej zawartość. Często doręczenie odbywa się też zdecydowanie szybciej niż przy standardowych usługach. Jednocześnie ceny takich dostaw wcale nie odbiegają od typowych listów. Zazwyczaj pojawia się jednak pytanie: skąd wziąć specjalną kopertę kurierską? czytaj więcej


Grafika

Usługi kurierskie przyszłości – oto czynniki, które zadecydują o szybkości dostawy

Przesyłki kurierskie to dziś towar, który – patrząc na to z perspektywy firm – należy doręczyć jak najszybciej, ale przy zachowaniu doskonałej jakości obsługi oraz atrakcyjnej ceny. Jak to pogodzić w świecie, w którym firmy logistyczne są pod coraz większą presją? W perspektywie najbliższej przyszłości rosnąć będzie znaczenie nowoczesnych technologii, dzięki którym kurierzy doręczą paczki … czytaj więcej


Grafika

Ile czasu zajmuje złożenie zamówienia?

Masz do nadania przesyłkę, ale obawiasz się, że nie poradzisz sobie z formularzem zamówienia? To nic trudnego! Podanie wszystkich informacji zajmie Ci dokładnie 1 minutę 30 sekund! Przed przystąpieniem do złożenia zamówienia przygotuj wszystkie dane – Nadawcy, Odbiorcy oraz parametry przesyłki. czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.