Śledzenie przesyłki

Sprawdź aktualny status przesyłki

Śledzenie przesyłki

Sprawdź status przesyłki innych przewoźników

Najczęściej zadawane pytania

 • Jak działa śledzenie przesyłek?

  Po podaniu numeru przesyłki kurierskiej i kliknięciu „Szukaj” system sprawdza do jakiego przewoźnika należy dana przesyłka. W wynikach wyszukiwania otrzymujesz komplet informacji związanych z losami przesyłki. Jeśli z jakiegoś powodu przesyłki nie uda się odnaleźć wyświetlony zostanie odpowiedni komunikat. Aktualnie możesz sprawdzić statusy przesyłek firm kurierskich: UPS, DHL, GLS, GEIS, ORLEN Paczka, InPost oraz Poczty Polskiej.

 • Śledzenie przesyłek innych przewoźników

  Przesyłki utworzone poza naszym serwisem możesz śledzić wpisując w polu wyszukiwania numer przesyłki z systemu danej firmy kurierskiej. Cały proces wygląda identycznie jak w przypadku przesyłek utworzonych w serwisie KurJerzy.pl. Nasz system sprawdza statusy przesyłek firm kurierskich: UPS, DHL, GLS, GEIS, ORLEN Paczka, InPost oraz Poczty Polskiej.

 • Śledzenie przesyłki złożonej w serwisie KurJerzy.pl

  Wystarczy, że w polu wyszukiwania podasz numer swojej przesyłki zawierający prefix KJ oraz jedenaście cyfr np. KJ12345678901. System wyszuka przesyłkę, na stronie wynikowej wyświetli całą drogę przesyłki od nadawcy do odbiorcy z uwzględnieniem statusów, które przesyłka przyjmowała po drodze do celu. Pamiętaj, że możesz również szukać przesyłki wpisując numer przesyłki z systemu przewoźnika - główny numer widoczny na liście przewozowym.

 • Czy otrzymam numer telefonu do kuriera?

  Większość firm kurierskich nie udostępnia numerów telefonów do kurierów. Jest to podyktowane tym, aby kurierzy mogli skupić się jedynie na odbiorze oraz doręczaniu przesyłek. Inicjatywa leży więc po stronie kuriera, który w niektórych przypadkach skontaktuje się z odbiorcą, żeby doprecyzować szczegóły doręczenia.


  W niektórych firmach kurier wysyła smsy do odbiorców z informacją o planowanym doręczeniu. W takim przypadku mamy możliwość oddzwonić do kuriera. Przy okazji zwracamy uwagę na to, że kurier z reguły ma do odbioru/doręczenia ponad 100szt. przesyłek . O ile wszystko „pójdzie gładko” zajmie mu to prawie cały dzień. Dlatego pamiętajmy, aby dzwonić do kuriera wyłącznie w pilnych sprawach.

Najnowsze artykuły ze świata kurierskiego i logistyki

Grafika

Konfekcjonowanie towarów i ich pakowanie w kontekście e-commerce: na co zwrócić uwagę?

Opakowanie w handlu elektronicznym odgrywa szczególną rolę. To niewątpliwie najbliższy sposób kontaktu z klientem. W czasach wirtualizacji handlu – jest formą nie do przecenienia. Jakie są najlepsze opakowanie dla e-handlu? Co zrobić, by osiągnąć wyjątkowe wrażenie po rozpakowaniu i na co zwrócić uwagę w kontekście konfekcjonowania towarów oraz ich przygotowania do wysyłki kurierskiej? czytaj więcej


Grafika

Spóźniona przesyłka kurierska w e-sklepie – co zrobić, gdy paczka nie dociera na czas

Opóźnienia w dostawach przesyłki kurierskiej są równie istotne dla obu stron – nadawcy i czekającego odbiorcy. Choć na spóźnienie przesyłki kurierskiej patrzy się głównie przez pryzmat np. klienta, to również duży problem dla nadawcy – to on odpowiadać będzie na słowa krytyki ze strony np. kupującego. Co zrobić, gdy dostawa paczki się opóźnia? Spóźnienie przesyłki … czytaj więcej


Grafika

Nadanie palety – pomocne wskazówki

Chciałbyś nadać przesyłkę paletową i zastanawiasz się w jaki sposób to zrobić? Masz dużo pytań odnośnie zapakowania i samego transportu? W tym artykule znajdziesz odpowiedzi na większość pytań z jakimi na co dzień zgłaszają się do nas klienci. czytaj więcej


Grafika

5 sposobów na obniżenie ceny przesyłki zagranicznej

Cena przesyłki zagranicznej może być niższa niż myślisz. Jak ją oszacować i obliczyć oraz co zrobić, by koszt paczki wysyłanej z Polski za granicę nie był niemiłym zaskoczeniem? Oto pięć sprawdzonych sposobów na to, by obniżyć ceny przesyłki – szczególnie istotne rozwiązania dla małych firm, które uruchomiły np. aktywną sprzedaż w obcym kraju. czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.