Śledzenie przesyłki

Sprawdź aktualny status przesyłki

Śledzenie przesyłki

Sprawdź status przesyłki innych przewoźników

Najczęściej zadawane pytania

 • Jak działa śledzenie przesyłek?

  Po podaniu numeru przesyłki kurierskiej i kliknięciu „Szukaj” system sprawdza do jakiego przewoźnika należy dana przesyłka. W wynikach wyszukiwania otrzymujesz komplet informacji związanych z losami przesyłki. Jeśli z jakiegoś powodu przesyłki nie uda się odnaleźć wyświetlony zostanie odpowiedni komunikat. Aktualnie możesz sprawdzić statusy przesyłek firm kurierskich: UPS, DHL, GLS, GEIS, ORLEN Paczka, InPost oraz Poczty Polskiej.

 • Śledzenie przesyłek innych przewoźników

  Przesyłki utworzone poza naszym serwisem możesz śledzić wpisując w polu wyszukiwania numer przesyłki z systemu danej firmy kurierskiej. Cały proces wygląda identycznie jak w przypadku przesyłek utworzonych w serwisie KurJerzy.pl. Nasz system sprawdza statusy przesyłek firm kurierskich: UPS, DHL, GLS, GEIS, ORLEN Paczka, InPost oraz Poczty Polskiej.

 • Śledzenie przesyłki złożonej w serwisie KurJerzy.pl

  Wystarczy, że w polu wyszukiwania podasz numer swojej przesyłki zawierający prefix KJ oraz jedenaście cyfr np. KJ12345678901. System wyszuka przesyłkę, na stronie wynikowej wyświetli całą drogę przesyłki od nadawcy do odbiorcy z uwzględnieniem statusów, które przesyłka przyjmowała po drodze do celu. Pamiętaj, że możesz również szukać przesyłki wpisując numer przesyłki z systemu przewoźnika - główny numer widoczny na liście przewozowym.

 • Czy otrzymam numer telefonu do kuriera?

  Większość firm kurierskich nie udostępnia numerów telefonów do kurierów. Jest to podyktowane tym, aby kurierzy mogli skupić się jedynie na odbiorze oraz doręczaniu przesyłek. Inicjatywa leży więc po stronie kuriera, który w niektórych przypadkach skontaktuje się z odbiorcą, żeby doprecyzować szczegóły doręczenia.


  W niektórych firmach kurier wysyła smsy do odbiorców z informacją o planowanym doręczeniu. W takim przypadku mamy możliwość oddzwonić do kuriera. Przy okazji zwracamy uwagę na to, że kurier z reguły ma do odbioru/doręczenia ponad 100szt. przesyłek . O ile wszystko „pójdzie gładko” zajmie mu to prawie cały dzień. Dlatego pamiętajmy, aby dzwonić do kuriera wyłącznie w pilnych sprawach.

Najnowsze artykuły ze świata kurierskiego i logistyki

Grafika

Kurier UPS i dopłaty w szczycie świątecznym 2021/2022 – kiedy i w jakiej wysokości?

Wielkimi krokami zbliża się okres przedświąteczny, a co za tym idzie, obłożenie kurierów przesyłkami zaczyna rosnąć. W transporcie pojawia się również coraz więcej przesyłek niestandardowych oraz duże paczki. czytaj więcej


Grafika

Nietypowe pomysły kurierów na dostawy przesyłek

Dostawa kurierska najpewniej kojarzy Ci się z pracownikiem, który dojeżdża samochodem pod sam dom i wręcza przesyłkę adresatowi. Kurierzy chcą jednak iść z duchem czasu i zmieniają sposób dostarczania paczek. Zobacz nietypowe pomysły kurierów na doręczanie przesyłek do adresatów! czytaj więcej


Grafika

Na czym polega IOSS? Najważniejsze zasady działania

Procedury podatkowe są z jednej strony coraz bardziej rozbudowane, ale z drugiej umożliwiają załatwianie wielu rzeczy przez Internet. Jednym z portali, który ułatwia przeprowadzanie procedur fiskalnych jest IOSS. Czym jest ten system oraz dla kogo jest skierowany? W jaki sposób działa? Czy jest płatny? Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie te pytania! czytaj więcej


Grafika

Czy kurierem można wysłać wózek dziecięcy?

Wózek dziecięcy to wyjątkowo niewdzięczny przedmiot, jeżeli chodzi o wysyłkę kurierem. Ma on nieregularny kształt, jest często duży i ciężki. Czy w ogóle można go wysłać, korzystając z usług firmy kurierskiej? Jeżeli tak, to w jaki sposób można to zrobić? czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.