Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Norfolk Island

Paczka z Norfolk Island

Firmy kurierskie oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu państw na całym globie. Od wielu lat z bezproblemowo przewozimy towary zagraniczne do firm i osób indywidualnych. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze jesteś w stanie dodatkowe ubezpieczenie.

Kurier przybędzie po przesyłkę i doręczy do Norfolk Island. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo. Nie musimy dźwigać ciężkich towarów osobiście, ponieważ w cenie uwzględniono koszt odbioru przesyłki od nadawcy i dostarczenie jej do odbiorcy. W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi dostarczanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę.

Na terenie Norfolk Island znajdują się liczne placówki firm kurierskich. Za pośrednictwem kuriera przewieziemy przesyłkę z Norfolk Island w kilka dni.


Zobacz cennik przesyłek z Norfolk Island


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.