Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Curaçao

Paczka z Curaçao

Za pośrednictwem kuriera dostarczymy przesyłkę z Curaçao w kilka dni. Na terenie Curaçao znajdują się liczne oddziały firm kurierskich.

Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze jesteś w stanie dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z bezproblemowo dostarczamy pakunki zagraniczne do zakładów pracy i osób indywidualnych. Firmy kurierskie oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości krajów na świecie.

Nie musimy przynosić ciężkich paczek osobiście, ponieważ w cenie wliczony jest koszt przyjęcia przesyłki od nadawcy i przekazanie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę. W zależności od rodzaju, wielkości, wagi wysyłanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Kurier przyjedzie po towary i doręczy do Curaçao.


Zobacz cennik przesyłek z Curaçao


Artykuły na blogu powiązane z Curaçao

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.