Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Wysp Owczych

Paczka do Wysp Owczych

Na terenie Wysp Owczych są liczne placówki przewoźników kurierskich, co umożliwia bezproblemowy eksport towarów poza granice kraju. Poprzez kuriera dowieziemy paczki do Wysp Owczych w kilka dni.

Nie musimy donosić ciężkich przesyłek osobiście, ponieważ w cenie wliczony jest koszt przyjęcia przesyłki od wysyłającego i oddanie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo. W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi dostarczanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Przewoźnik pojawi się po towary i przewiezie do Wysp Owczych.

Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze kupić dodatkowe ubezpieczenie. Firmy kurierskie udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości krajów na świecie. Od wielu lat z pomyślnie dostarczamy pakunki zagraniczne do korporacji i osób indywidualnych.


Zobacz cennik przesyłek do Wysp Owczych


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.