Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Wysp Owczych

Paczka do Wysp Owczych

W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo. W zależności od rodzaju, wielkości, wagi dostarczanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Kurier pojawi się po przesyłkę i przywiezie do Wysp Owczych. Nie musimy nosić ciężkich przesyłek osobiście, ponieważ w cenie uwzględniono koszt odbioru przesyłki od wysyłającego i oddanie jej do odbiorcy.

Za pośrednictwem kuriera dowieziemy przesyłkę do Wysp Owczych w kilka dni. Na terenie Wysp Owczych są liczne placówki firm kurierskich, co pozwala na bezproblemowy eksport paczek poza granice kraju.

Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze dokupić dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z powodzeniem przesyłamy paczki zagraniczne do przedsiębiorstw i osób indywidualnych. Firmy kurierskie udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych krajów na całym globie.


Zobacz cennik przesyłek do Wysp Owczych


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.