Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Estonii

Paczka do Estonii

Kurjerzy proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu państw na świecie. Od wielu lat z bez problemu przesyłamy przesyłki zagraniczne do firm i osób indywidualnych. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze kupić dodatkowe ubezpieczenie.

Na terenie Estonii są liczne oddziały przewoźników kurierskich, co zapewnia bezproblemowy eksport paczek poza granice kraju. Poprzez kuriera dostarczymy paczki do Estonii w kilka dni.

W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą. Przewoźnik przyjedzie po towary i przewiezie do Estonii. Nie musimy przynosić ciężkich paczek samemu, ponieważ w cenie wliczony jest koszt odbioru przesyłki od nadawcy i dostarczenie jej do odbiorcy. W zależności od rodzaju, rozmiaru, ciężaru dostarczanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę.


Zobacz cennik przesyłek do Estonii


Artykuły na blogu powiązane z Estonia

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.