Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Hongkongu

Paczka do Hongkongu

Nie musimy przynosić ciężkich towarów samemu, ponieważ w cenie uwzględniono koszt przyjęcia przesyłki od nadawcy i przekazanie jej do odbiorcy. W zależności od rodzaju, rozmiaru, ciężaru wysyłanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Kurier przybędzie po paczkę i dostarczy do Hongkongu. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą.

Poprzez kuriera przywieziemy paczkę do Hongkongu w kilka dni. Na terenie Hongkongu mieszczą się liczne oddziały przewoźników kurierskich, co zapewnia bezproblemowy eksport towarów poza granice kraju.

Kurjerzy proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu krajów na świecie. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze jesteś w stanie dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z pomyślnie przesyłamy paczki zagraniczne do korporacji i osób indywidualnych.


Zobacz cennik przesyłek do Hongkongu


Artykuły na blogu powiązane z Hong Kong

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.