Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Szwajcarii

Paczka do Szwajcarii

Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze jesteś w stanie dodatkowe ubezpieczenie. Kurjerzy udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych krajów na całym globie. Od wielu lat z pomyślnie przesyłamy pakunki zagraniczne do firm i osób indywidualnych.

W zależności od rodzaju, rozmiaru, ciężaru wysyłanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Nie musimy dostarczać ciężkich paczek osobiście, ponieważ w cenie wliczony jest koszt odbioru przesyłki od wysyłającego i dostarczenie jej do odbiorcy. Przewoźnik pojawi się po towary i dostarczy do Szwajcarii. W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo.

Za pośrednictwem kuriera przywieziemy paczki do Szwajcarii w kilka dni. Na terenie Szwajcarii są liczne placówki firm kurierskich, co zapewnia bezproblemowy eksport przesyłek poza granice kraju.


Zobacz cennik przesyłek do Szwajcarii


Artykuły na blogu powiązane z Szwajcaria

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.