Paczka do Szwajcarii

Przesyłki zagraniczne do Szwajcarii

Sprawdź naszą ofertę na przesyłki do Szwajcarii
Koperta do Szwajcarii
Koperta od:
99.38 zł brutto
Paczka do Szwajcarii
Paczka 1kg już od:
153.69 zł brutto

Paczka do Szwajcarii na KurJerzy.pl

W zależności od rodzaju, wielkości, wagi dostarczanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą. Przewoźnik przyjedzie po towary i doręczy do Szwajcarii. Nie musimy przynosić ciężkich paczek samemu, ponieważ w cenie uwzględniono koszt odbioru paczki od nadawcy i oddanie jej do odbiorcy.Poprzez kuriera dostarczymy przesyłkę do Szwajcarii w kilka dni. Na terenie Szwajcarii mieszczą się liczne oddziały przewoźników kurierskich, co pozwala na bezproblemowy eksport towarów poza granice kraju.Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze wykupić dodatkowe ubezpieczenie. Kurjerzy proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości krajów na całym globie. Od wielu lat z powodzeniem dostarczamy przesyłki zagraniczne do zakładów pracy i osób indywidualnych.

Artykuły na blogu powiązane z Szwajcaria

Grafika

Przesyłki zagraniczne – paczka do Szwajcarii Szwajcaria wielu zachwyca swoimi niezwykłymi, górzystymi terenami. Szczególnie znane są Alpy, w które wielu turystów przyjeżdża w zimowym sezonie, aby poszusować na pięknych stokach narciarskich. Na terenie tego państwa znajduje się również wiele jezior, które mają bardzo duże znaczenie dla ukształtowania tego obszaru. Największym jest Jezioro Genewskie. Jeśli chcemy, … czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.