Paczka do Szwajcarii

Przesyłki zagraniczne do Szwajcarii

Sprawdź naszą ofertę na przesyłki do Szwajcarii
Koperta do Szwajcarii
Koperta od:
92.21 zł brutto
Paczka do Szwajcarii
Paczka 1kg już od:
110.26 zł brutto

Paczka do Szwajcarii na KurJerzy.pl

W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi nadawanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Kurier przyjedzie po towary i doręczy do Szwajcarii. W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą. Nie musimy przynosić ciężkich towarów osobiście, ponieważ w cenie wliczony jest koszt odbioru przesyłki od wysyłającego i dostarczenie jej do odbiorcy.Na terenie Szwajcarii znajdują się liczne placówki przewoźników kurierskich, co zapewnia bezproblemowy eksport towarów poza granice kraju. Poprzez kuriera przywieziemy przesyłkę do Szwajcarii w kilka dni.Od wielu lat z pomyślnie dostarczamy przesyłki zagraniczne do firm i osób indywidualnych. Kurjerzy oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych państw na całym globie. Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze dokupić dodatkowe ubezpieczenie.

Artykuły na blogu powiązane z Szwajcaria

Grafika

Przesyłki zagraniczne – paczka do Szwajcarii Szwajcaria wielu zachwyca swoimi niezwykłymi, górzystymi terenami. Szczególnie znane są Alpy, w które wielu turystów przyjeżdża w zimowym sezonie, aby poszusować na pięknych stokach narciarskich. Na terenie tego państwa znajduje się również wiele jezior, które mają bardzo duże znaczenie dla ukształtowania tego obszaru. Największym jest Jezioro Genewskie. Jeśli chcemy, … czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.