Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Szwajcarii

Paczka do Szwajcarii

Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze masz możliwość dodatkowe ubezpieczenie. Firmy kurierskie proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości państw na całym globie. Od wielu lat z pomyślnie dostarczamy paczki zagraniczne do zakładów pracy i osób indywidualnych.

Na terenie Szwajcarii mieszczą się liczne oddziały firm kurierskich, co zapewnia bezproblemowy eksport przesyłek poza granice kraju. Za pośrednictwem kuriera dowieziemy przesyłkę do Szwajcarii w kilka dni.

W zależności od rodzaju, rozmiaru, ciężaru nadawanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Kurier przybędzie po towary i doręczy do Szwajcarii. W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą. Nie musimy donosić ciężkich paczek samemu, ponieważ w cenie uwzględniono koszt odbioru przesyłki od nadawcy i dostarczenie jej do odbiorcy.


Zobacz cennik przesyłek do Szwajcarii


Artykuły na blogu powiązane z Szwajcaria

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.