Paczka do Szwajcarii

Przesyłki zagraniczne do Szwajcarii

Sprawdź naszą ofertę na przesyłki do Szwajcarii
Koperta do Szwajcarii
Koperta od:
99.09 zł brutto
Paczka do Szwajcarii
Paczka 1kg już od:
153.27 zł brutto

Paczka do Szwajcarii na KurJerzy.pl

Od wielu lat z powodzeniem przewozimy przesyłki zagraniczne do firm i osób indywidualnych. Kurjerzy proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu krajów na świecie. Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze wykupić dodatkowe ubezpieczenie.Nie musimy nosić ciężkich paczek osobiście, ponieważ w cenie wliczony jest koszt przyjęcia przesyłki od nadawcy i dostarczenie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą. Przewoźnik przyjedzie po przesyłkę i doręczy do Szwajcarii. W zależności od rodzaju, wielkości, ciężaru nadawanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę.Na terenie Szwajcarii znajdują się liczne placówki firm kurierskich, co zapewnia bezproblemowy eksport towarów poza granice kraju. Poprzez kuriera dowieziemy przesyłkę do Szwajcarii w kilka dni.

Artykuły na blogu powiązane z Szwajcaria

Grafika

Przesyłki zagraniczne – paczka do Szwajcarii Szwajcaria wielu zachwyca swoimi niezwykłymi, górzystymi terenami. Szczególnie znane są Alpy, w które wielu turystów przyjeżdża w zimowym sezonie, aby poszusować na pięknych stokach narciarskich. Na terenie tego państwa znajduje się również wiele jezior, które mają bardzo duże znaczenie dla ukształtowania tego obszaru. Największym jest Jezioro Genewskie. Jeśli chcemy, … czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.