Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Argentyny

Paczka do Argentyny

Nie musimy dźwigać ciężkich paczek samemu, ponieważ w cenie wliczony jest koszt odbioru przesyłki od nadawcy i dostarczenie jej do odbiorcy. W zależności od rodzaju, wielkości, ciężaru wysyłanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Przewoźnik przybędzie po towary i dostarczy do Argentyny. W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo.

Kurjerzy proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu państw na świecie. Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze kupić dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z powodzeniem przewozimy pakunki zagraniczne do zakładów pracy i osób indywidualnych.

Za pośrednictwem kuriera przetransportujemy przesyłkę do Argentyny w kilka dni. Na terenie Argentyny są liczne placówki przewoźników kurierskich, co zapewnia bezproblemowy eksport przesyłek poza granice kraju.


Zobacz cennik przesyłek do Argentyny


Artykuły na blogu powiązane z Argentyna

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.