Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Irlandii Północnej

Paczka do Irlandii Północnej

Za pośrednictwem kuriera dowieziemy paczkę do Irlandii Północnej w kilka dni. Na terenie Irlandii Północnej znajdują się liczne centra dystrybucyjne firm kurierskich, co zapewnia bezproblemowy eksport przesyłek poza granice kraju.

Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze wykupić dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z powodzeniem dostarczamy pakunki zagraniczne do korporacji i osób indywidualnych. Firmy kurierskie oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości państw na całym globie.

W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą. W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi dostarczanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Kurier pojawi się po przesyłkę i przywiezie do Irlandii Północnej. Nie musimy dostarczać ciężkich paczek osobiście, ponieważ w cenie wliczony jest koszt odbioru paczki od wysyłającego i dostarczenie jej do odbiorcy.


Zobacz cennik przesyłek do Irlandii Północnej


Artykuły na blogu powiązane z Irlandia Północna

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.