Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Irlandii Północnej

Paczka do Irlandii Północnej

Za pośrednictwem kuriera przywieziemy paczkę do Irlandii Północnej w kilka dni. Na terenie Irlandii Północnej mieszczą się liczne placówki firm kurierskich, co pozwala na bezproblemowy eksport paczek poza granice kraju.

Nie musimy dostarczać ciężkich paczek samemu, ponieważ w cenie wliczony jest koszt przyjęcia paczki od nadawcy i dostarczenie jej do odbiorcy. W zależności od rodzaju, wielkości, wagi dostarczanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo. Kurier przybędzie po przesyłkę i przywiezie do Irlandii Północnej.

Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze jesteś w stanie dodatkowe ubezpieczenie. Kurjerzy proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości państw na całym globie. Od wielu lat z pomyślnie dostarczamy pakunki zagraniczne do firm i osób indywidualnych.


Zobacz cennik przesyłek do Irlandii Północnej


Artykuły na blogu powiązane z Irlandia Północna

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.