Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Peru

Paczka do Peru

W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi wysyłanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Kurier przyjedzie po towary i przywiezie do Peru. W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą. Nie musimy dźwigać ciężkich paczek samemu, ponieważ w cenie uwzględniono koszt przyjęcia paczki od wysyłającego i oddanie jej do odbiorcy.

Od wielu lat z powodzeniem przesyłamy przesyłki zagraniczne do przedsiębiorstw i osób indywidualnych. Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze jesteś w stanie dodatkowe ubezpieczenie. Firmy kurierskie udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości krajów na całym globie.

Poprzez kuriera dowieziemy paczki do Peru w kilka dni. Na terenie Peru są liczne placówki firm kurierskich, co pozwala na bezproblemowy eksport towarów poza granice kraju.


Zobacz cennik przesyłek do Peru


Artykuły na blogu powiązane z Peru

Paczka do Peru

Paczka do Peru Peru to państwo w Ameryce Południowej położone nad Oceanem Spokojnym. Jego stolicą jest Lima. Na większości terenu panuje klimat równikowy. Ojczystym językiem dla 80%... czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.