Paczka do Portoryko

Przesyłki zagraniczne do Portoryko

Sprawdź naszą ofertę na przesyłki do Portoryko
Koperta do Portoryko
Koperta od:
108.97 zł brutto
Paczka do Portoryko
Paczka 1kg już od:
165.26 zł brutto

Paczka do Portoryko na KurJerzy.pl

Kurier pojawi się po paczkę i przewiezie do Portoryko. W zależności od rodzaju, wielkości, ciężaru nadawanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Nie musimy przynosić ciężkich paczek osobiście, ponieważ w cenie wliczony jest koszt przyjęcia paczki od nadawcy i oddanie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo.Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze możesz dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z powodzeniem przewozimy przesyłki zagraniczne do korporacji i osób indywidualnych. Kurjerzy oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu państw na świecie.Na terenie Portoryko mieszczą się liczne placówki przewoźników kurierskich, co zapewnia bezproblemowy eksport towarów poza granice kraju. Poprzez kuriera przetransportujemy paczkę do Portoryko w kilka dni.

Artykuły na blogu powiązane z Puerto Rico

Grafika

Paczka do Portoryko

Paczka do Portoryko Portoryko (Puerto Rico) to terytorium nieinkorporowane Stanów Zjednoczonych znajdujące się na wyspie o tej samej nazwie. Głową państwa od 2017 roku jest prezydent Donald Trump, a językami urzędowymi angielski i hiszpański. Gospodarka regionu oparta jest na usługach i przemyśle. Z Portoryko eksportuje się przede wszystkim: farmaceutyki, żywność i sprzęt elektroniczny. Przesyłki zagraniczne … czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.