Paczka do Portoryko

Paczka do Portoryko na KurJerzy.pl

W zależności od rodzaju, wielkości, wagi nadawanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Kurier przyjedzie po paczkę i dostarczy do Portoryko. Nie musimy przynosić ciężkich paczek osobiście, ponieważ w cenie wliczony jest koszt przyjęcia paczki od nadawcy i dostarczenie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę.

Za pośrednictwem kuriera dostarczymy paczkę do Portoryko w kilka dni. Na terenie Portoryko mieszczą się liczne placówki firm kurierskich, co pozwala na bezproblemowy eksport przesyłek poza granice kraju.

Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze dokupić dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z powodzeniem przesyłamy paczki zagraniczne do przedsiębiorstw i osób indywidualnych. Kurjerzy proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych państw na świecie.


Zobacz cennik przesyłek do Portoryko


Artykuły na blogu powiązane z Puerto Rico

Grafika

Paczka do Portoryko

Paczka do Portoryko Portoryko (Puerto Rico) to terytorium nieinkorporowane Stanów Zjednoczonych znajdujące się na wyspie o tej samej nazwie. Głową państwa od 2017 roku jest prezydent Donald Trump, a językami urzędowymi angielski i hiszpański. Gospodarka regionu oparta jest na usługach i przemyśle. Z Portoryko eksportuje się przede wszystkim: farmaceutyki, żywność i sprzęt elektroniczny. Przesyłki zagraniczne … czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.