Paczka do Portoryko

Przesyłki zagraniczne do Portoryko

Sprawdź naszą ofertę na przesyłki do Portoryko
Koperta do Portoryko
Koperta od:
113.36 zł brutto
Paczka do Portoryko
Paczka 1kg już od:
173.31 zł brutto

Paczka do Portoryko na KurJerzy.pl

Za pośrednictwem kuriera dowieziemy przesyłkę do Portoryko w kilka dni. Na terenie Portoryko znajdują się liczne oddziały firm kurierskich, co umożliwia bezproblemowy eksport przesyłek poza granice kraju.W zależności od rodzaju, wielkości, wagi dostarczanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Nie musimy nosić ciężkich paczek osobiście, ponieważ w cenie wliczony jest koszt odbioru przesyłki od nadawcy i dostarczenie jej do odbiorcy. Przewoźnik przyjedzie po towary i doręczy do Portoryko. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę.Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze kupić dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z pomyślnie przesyłamy paczki zagraniczne do firm i osób indywidualnych. Firmy kurierskie udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych państw na świecie.

Artykuły na blogu powiązane z Puerto Rico

Grafika

Paczka do Portoryko

Paczka do Portoryko Portoryko (Puerto Rico) to terytorium nieinkorporowane Stanów Zjednoczonych znajdujące się na wyspie o tej samej nazwie. Głową państwa od 2017 roku jest prezydent Donald Trump, a językami urzędowymi angielski i hiszpański. Gospodarka regionu oparta jest na usługach i przemyśle. Z Portoryko eksportuje się przede wszystkim: farmaceutyki, żywność i sprzęt elektroniczny. Przesyłki zagraniczne … czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.