Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Portoryko

Paczka do Portoryko

Nie musimy donosić ciężkich towarów osobiście, ponieważ w cenie uwzględniono koszt odbioru paczki od wysyłającego i oddanie jej do odbiorcy. W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi wysyłanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Kurier przyjedzie po przesyłkę i przywiezie do Portoryko. W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo.

Od wielu lat z pomyślnie dostarczamy przesyłki zagraniczne do zakładów pracy i osób indywidualnych. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze jesteś w stanie dodatkowe ubezpieczenie. Firmy kurierskie proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu krajów na całym globie.

Za pośrednictwem kuriera przywieziemy przesyłkę do Portoryko w kilka dni. Na terenie Portoryko są liczne placówki firm kurierskich, co zapewnia bezproblemowy eksport towarów poza granice kraju.


Zobacz cennik przesyłek do Portoryko


Artykuły na blogu powiązane z Puerto Rico

Paczka do Portoryko

Paczka do Portoryko Portoryko (Puerto Rico) to terytorium nieinkorporowane Stanów Zjednoczonych znajdujące się na wyspie o tej samej nazwie. Głową państwa od 2017 roku jest prezydent... czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.