Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Wysp Cooka

Paczka do Wysp Cooka

Firmy kurierskie udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu krajów na całym globie. Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze wykupić dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z bezproblemowo dostarczamy paczki zagraniczne do przedsiębiorstw i osób indywidualnych.

Za pośrednictwem kuriera przywieziemy paczkę do Wysp Cooka w kilka dni. Na terenie Wysp Cooka znajdują się liczne placówki przewoźników kurierskich, co zapewnia bezproblemowy eksport przesyłek poza granice kraju.

Kurier pojawi się po towary i przewiezie do Wysp Cooka. W zależności od rodzaju, rozmiaru, ciężaru wysyłanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Nie musimy nosić ciężkich towarów osobiście, ponieważ w cenie wliczony jest koszt przyjęcia przesyłki od nadawcy i przekazanie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo.


Zobacz cennik przesyłek do Wysp Cooka


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.