Paczka do Litwy

Przesyłki zagraniczne do Litwy

Sprawdź naszą ofertę na przesyłki do Litwy
Koperta do Litwy
Koperta od:
54.34 zł brutto
Paczka do Litwy
Paczka 1kg już od:
54.34 zł brutto

Paczka do Litwy na KurJerzy.pl

Litwa to kierunek, który dla firmy kurierskiej związany jest głównie z sektorem przesyłek prywatnych. Nie brak jednak dostaw o charakterze biznesowym. Dotyczy to szczególnie szybkich i tanich paczek pomiędzy miastami przygranicznymi a ich odpowiednikami na Litwie. Białystok, Suwałki, Giżycko, Olsztyn - firmy z tych miast regularnie liczą na szybkie i tanie dostawy przesyłek na Litwę korzystając z silnie rozwiniętego handlu.

Litwa jest popularna w kontekście usług kurierskich również ze względu na polską mniejszość narodową. Według statystyk z 2016 r. Polacy stanowią aż 5 proc. tego kraju - to ok. 162 tys. osób, a więc średniej wielkości polskie miasto. Aż 85 tys. Polaków mieszka w Wilnie - to naturalny kierunek usług kurierskich. Spore, kilkutysięczne skupiska to również m.in. Kowno, Wisagnia, Landwarów, Grzegorzew, Soleczniki czy Niemenczyn.
Niezależnie od tego, gdzie adresowane są przesyłki na Litwę, dostępność usług kurierskich sprawia, że można często liczyć na szybkie i tanie dostawy paczek pomiędzy krajami.

Jak wysłać paczkę na Litwę

Wysyłając przesyłki na Litwę koniecznie należy zwrócić uwagę na prawidłowe zaadresowanie paczki. Specyfika chociażby nazwisk i różnice w ich postrzeganiu pomiędzy Polakami a Litwinami mogą prowadzić do nieporozumień. Sama wysyłka paczki na Litwę jest prosta i bardzo intuicyjna. Zamówienie kuriera odbywa się w trybie online. Przez internet można - po wpisaniu orientacyjnych gabarytów paczki - oszacować koszt jej wysyłki. System serwisu KurJerzy.pl sprawdzi, na podstawie danych od przewoźników, jaki jest cennik kuriera na Litwę. W przypadku standardowej paczki o wymiarach 25x20x8 cm i ważącej nie więcej niż 5 kg to kilkadziesiąt zł brutto.
W kolejnym etapie, po wciśnięciu przycisku "Dodaj przesyłkę" nadawca przechodzi do okna szczegółowego zamówienia usługi kurierskiej na Litwę. Po wpisaniu danych adresowych oraz oznaczeniu ewentualnych usług dodatkowych, nadawca może oznaczyć termin odbioru paczki. System sprawdzi też, jakie firmy kurierskie mogą dostarczyć szybko przesyłkę na Litwę. Serwis KurJerzy.pl pokaże też, jaki jest cennik usług kurierskich za przewóz paczki o wybranych wymiarach. To wystarczy, by przekazać paczkę do wysłania oraz zapłacić za nią poprzez system płatności w serwisie KurJerzy.pl.

Przesyłki na Litwę z KurJerzy.pl

Zamawiając kuriera na Litwę przez internet oszczędzasz nie tylko czas, ale i pieniądze. Cała procedura - od zlecenia po płatność - odbywa się online. W serwisie KurJerzy.pl możesz skorzystać z wyselekcjonowanych firm przewozowych o uznanej renomie. Dzięki temu masz pewność, że Twoja paczka na Litwę dotrze na czas. Cały proces dostawy możesz oczywiście śledzić dzięki wprowadzonemu trackingowi. Korzystając z danych przesyłki masz ciągłą kontrolę nad jej statusem i lokalizacją podczas transportu na Litwę lub w odwrotnym kierunku.

Artykuły na blogu powiązane z Litwa

Grafika

Przesyłki zagraniczne – paczka na Litwę Znajdująca się w Europie Środkowej Litwa jest jednym z piękniejszych państw w Europie. Stolica kraju, czyli Wilno jest częstym kierunkiem wypraw turystycznych. W końcu można tam bardzo dużo zwiedzić. Miasto urzeka swoim niepowtarzalnym klimatem i niezwykłymi walorami estetycznymi. Łączy nas wspólna historia, kiedyś przecież byliśmy jednym państwem. Wszystko za … czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.