Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Ghany

Paczka do Ghany

Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze możesz dodatkowe ubezpieczenie. Kurjerzy oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych krajów na świecie. Od wielu lat z bez problemu przewozimy pakunki zagraniczne do korporacji i osób indywidualnych.

W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi wysyłanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę. Kurier przyjedzie po przesyłkę i doręczy do Ghany. Nie musimy dostarczać ciężkich paczek osobiście, ponieważ w cenie wliczony jest koszt odbioru paczki od nadawcy i dostarczenie jej do odbiorcy.

Na terenie Ghany znajdują się liczne oddziały firm kurierskich, co umożliwia bezproblemowy eksport towarów poza granice kraju. Poprzez kuriera przywieziemy przesyłkę do Ghany w kilka dni.


Zobacz cennik przesyłek do Ghany


Artykuły na blogu powiązane z Ghana

Paczka do Ghany

Paczka do Ghany Ghana to państwo w zachodniej Afryce mające dostęp do Oceanu Atlantyckiego. Podzielone jest na dziesięć regionów. Pod względem rolniczym jest bardzo słabo rozwinięte.... czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.