Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Cypru

Paczka do Cypru

Na terenie Cypru są liczne oddziały przewoźników kurierskich, co zapewnia bezproblemowy eksport towarów poza granice kraju. Poprzez kuriera dowieziemy paczkę do Cypru w kilka dni.

Przewoźnik pojawi się po towary i dostarczy do Cypru. W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę. W zależności od rodzaju, wielkości, ciężaru wysyłanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Nie musimy przynosić ciężkich przesyłek samemu, ponieważ w cenie wliczony jest koszt odbioru paczki od nadawcy i przekazanie jej do odbiorcy.

Kurjerzy oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości państw na całym globie. Od wielu lat z pomyślnie dostarczamy pakunki zagraniczne do firm i osób indywidualnych. Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze wykupić dodatkowe ubezpieczenie.


Zobacz cennik przesyłek do Cypru


Artykuły na blogu powiązane z Cypr

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.