Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Urugwaju

Paczka do Urugwaju

Nie musimy dźwigać ciężkich przesyłek osobiście, ponieważ w cenie wliczony jest koszt odbioru przesyłki od nadawcy i oddanie jej do odbiorcy. W zależności od rodzaju, wielkości, ciężaru dostarczanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Kurier przybędzie po towary i doręczy do Urugwaju. W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę.

Na terenie Urugwaju są liczne placówki przewoźników kurierskich, co zapewnia bezproblemowy eksport przesyłek poza granice kraju. Poprzez kuriera przywieziemy paczki do Urugwaju w kilka dni.

Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze kupić dodatkowe ubezpieczenie. Firmy kurierskie udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu krajów na całym globie. Od wielu lat z powodzeniem przewozimy przesyłki zagraniczne do przedsiębiorstw i osób indywidualnych.


Zobacz cennik przesyłek do Urugwaju


Artykuły na blogu powiązane z Urugwaj

Paczka do Urugwaju

Paczka do Urugwaju Urugwaj to państwo w Ameryce Południowej mające dostęp do Oceanu Atlantyckiego. Większość społeczeństwa ma pochodzenie europejskie. Biali Urugwajczycy to potomkowie... czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.