Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Gruzji

Paczka do Gruzji

Od wielu lat z powodzeniem dostarczamy pakunki zagraniczne do zakładów pracy i osób indywidualnych. Kurjerzy proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości krajów na świecie. Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze kupić dodatkowe ubezpieczenie.

Na terenie Gruzji są liczne centra dystrybucyjne firm kurierskich, co pozwala na bezproblemowy eksport towarów poza granice kraju. Poprzez kuriera przetransportujemy paczki do Gruzji w kilka dni.

W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi nadawanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo. Kurier przyjedzie po towary i doręczy do Gruzji. Nie musimy nosić ciężkich towarów samemu, ponieważ w cenie uwzględniono koszt przyjęcia paczki od wysyłającego i dostarczenie jej do odbiorcy.


Zobacz cennik przesyłek do Gruzji


Artykuły na blogu powiązane z Gruzja

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.