Paczka do Irlandii

Przesyłki zagraniczne do Irlandii

Sprawdź naszą ofertę na przesyłki do Irlandii
Koperta do Irlandii
Koperta od:
73.70 zł brutto
Paczka do Irlandii
Paczka 1kg już od:
73.70 zł brutto

Paczka do Irlandii na KurJerzy.pl

Kurier do Irlandii może być taki, jakiego oczekujesz: szybki, tani i zapewniający dostawy przesyłek od drzwi do drzwi. Paczki dostarczane między Polską a Irlandią - nie tylko na Wyspy, ale również w odwrotnym kierunku - stały się codziennością dla firm kurierskich. To efekt coraz ściślejszych związków między tymi państwami.

Biznesowe przesyłki do Irlandii obsługiwane przez firmy kurierskie to efekt aktywności na rynku e-commerce. Paczki dostarczane na Wyspy w ramach sprzedaży przez eBay lub Amazon to dziś duża część wymiany handlowej pomiędzy Polską a Irlandią. Rosnącemu zainteresowaniu na przesyłki kurierskie do Irlandii sprzyja też bardzo duża Polonia. Po otwarciu granic Unii Europejskiej, w zielonym państwie zamieszkało ok 122 tys. Polaków. To właśnie do pod ich adres najczęściej dostarczane są przesyłki z Polski do Irlandii. Dublin, Cavan, Cork, Limerick, Waterford, Galway - te miasta to główne skupiska emigrantów znad Wisły, a zarazem naturalne kierunki usług kurierskich. Dotyczy to zarówno paczek z Polski do Irlandii jak i z Irlandii do Polski.

Przesyłki dla Polaków w Irlandii to zazwyczaj dwa źródła. Pierwszym są rodziny: szybka wysyłka paczki do dzieci, które zdecydowały się na emigrację na Wyspy to codzienność. Drugim źródłem są zakupy przez internet. Niskie ceny towarów w polskich serwisach - przy jednocześnie wysokich zarobkach w Irlandii - sprawiają, że sklepy internetowe regularnie zapewniają wysyłki przesyłek do Irlandii.

Tani kurier do Irlandii - zasięg doręczeń

Ponad półmilionowy Dublin, stutysięczny Cork czy mniejsze miasta - Limerick, Dun Laoghaire, Waterford, Galway, Dundalk czy Drogheda - gdziekolwiek planujesz wysłać paczkę do Irlandii, możesz to zrobić przez serwis KurJerzy.pl. Serwis obsługuje wszystkie prowincje tego kraju. Ponad 2-milionowy Leinster, którego stolicą jest Dublin jak i mniejsze regiony - Munster, Connacht czy Ulster to miejsca codziennie obsługiwane przez duże firmy kurierskie. Wysyłka paczki do Irlandii przez internet i serwis KurJerzy.pl to oszczędności - zarówno pieniędzy jak i czasu.

Przesyłki do Irlandii przez internet

Zlecając wysyłkę nam masz pewność, że dostawa będzie naprawdę korzystna - to efekt porównywarki, która pokaże Ci, która firma kurierska dostarcza przesyłki do Irlandii najtaniej. Jak złożyć zamówienie online? Paczki na trasie Polska-Irlandia obsługiwane są przez kilka wiodących na rynku firm o ugruntowanej marce w obu krajach. Przegląd ich aktualnych ofert i cennik znajdziesz w serwisie KurJerzy.pl.
Aby złożyć zlecenie na kuriera do Irlandii wystarczy wykorzystać podstawowy formularz wyceny. Tam, po wpisaniu podstawowych danych - wagi i wymiarów przesyłki - system, na podstawie danych od firm kurierskich, obliczy ogólny koszt paczki. Możesz również wycenić inne formaty - np. dużą kopertę dostarczaną na Wyspy. To równie popularne rozwiązanie m.in. ze względu na sporą liczbę firm rejestrowanych przez Polaków na Wyspach.

Jaki jest cennik usług kurierskich do Irlandii?

Standardową paczkę Polska-Irlandia można dostarczyć szybciej i taniej niż w przypadku typowych usług pocztowych. Ok. 5-kilogramową przesyłkę o wymiarach 25x20x8 cm nadasz już ok. 90 zł brutto. Szybka dostawa listu w kopercie zaadresowanej do odbiorcy w Irlandii kosztować będzie nieco ponad 60 zł - biorąc pod uwagę odległości, logistykę i jakość usługi to atrakcyjny cennik.
Wszystkie szczegóły i koszty związane z wysyłką z Polski do Irlandii podawane są w kolejnym kroku zlecenia na KurJerzy.pl. Tam dodać należy dane adresata i odbiorcy paczki oraz ewentualnie zaznaczyć opcje dodatkowe. Na ich podstawie automatycznie zmienia się wycena przesyłki.
Warto też dokładnie przeanalizować zestawienie firm kurierskich gotowych danego dnia podjąć przesyłki, różnice cenowe mogą sięgać nawet kilkudziesięciu złotych na korzyść zleceniodawcy. Ze względu na specyfikę nazewnictwa miast w Irlandii warto zadbać o wszystkie detale adresowe - m.in. precyzyjne nazwisko odbiorcy paczki czy kody pocztowe przyspieszające sortowanie przesyłek i rozdział na konkretne regiony.

Przesyłki do Irlandii z KurJerzy.pl

Przesyłki kurierskie do Irlandii realizowane przez KurJerzy.pl to możliwość zarówno podjęcia paczek o standardowych wymiarach jak i nietypowych gabarytach. Zlecając usługę kurierską należy zwrócić uwagę na zawartość przesyłki. Paczka do Irlandii nie mogą zawierać alkoholu, tytoniu - wykluczone są również np. materiały erotyczne. W przypadku wątpliwości tego, co może zawierać przesyłka do Irlandii skontaktuj się z działem obsługi serwisu.

Przesyłki kurierskie do Irlandii realizowane są przez sprawdzone i renomowane firmy przewozowe rozpoznawalne od lat na rynku międzynarodowej logistyki. Zapewniają one m.in. możliwość śledzenia paczki - bieżącego monitorowania jej pozycji na podstawie danych z sortowni. Dzięki temu nasi Klienci mają pełną kontrolę nad tym, gdzie znajduje się przesyłka, którą wysyłają do Irlandii lub z Irlandii do Polski.

Serwis zapewnia również monitoring paczek znad Wisły do Irlandii - w trybie online możesz sprawdzić, gdzie aktualnie znajduje się Twoja przesyłka.

Artykuły na blogu powiązane z Irlandia

Grafika

Paczki do Polski z Irlandii Państwo w Europie Zachodniej, czyli Irlandia jest członkiem Unii Europejskiej. Największym miastem, jak i stolicą tego kraju jest Dublin, do którego bardzo chętnie przyjeżdżają turyści. Na przestrzeni lat nawiązało się wiele polsko-irlandzkich przyjaźni i kontaktów biznesowych. Nie ma więc co się dziwić, że paczki do Polski z Irlandii są dość … czytaj więcej

Grafika

Przesyłki zagraniczne – paczka do Irlandii Po zapakowaniu przesyłki pozostaje już tylko zamówienie kuriera, który przyjedzie pod wskazany adres. W naszym serwisie dla przesyłek zagranicznych mamy przygotowaną ofertę firmy UPS oraz GLS. Umożliwiamy dwa sposoby składania zamówienia: Telefonicznie z pomocą naszego konsultanta. Szczególnie polecany dla osób, które po raz pierwszy składają zamówienie. Przez telefon należy … czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.