Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Irlandii

Paczka do Irlandii

W zależności od rodzaju, wielkości, wagi przesyłanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Kurier pojawi się po paczkę i dostarczy do Irlandii. W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo. Nie musimy nosić ciężkich paczek osobiście, ponieważ w cenie wliczony jest koszt przyjęcia paczki od nadawcy i dostarczenie jej do odbiorcy.

Na terenie Irlandii znajdują się liczne centra dystrybucyjne firm kurierskich, co pozwala na bezproblemowy eksport przesyłek poza granice kraju. Za pośrednictwem kuriera przywieziemy paczki do Irlandii w kilka dni.

Od wielu lat z powodzeniem przesyłamy paczki zagraniczne do korporacji i osób indywidualnych. Firmy kurierskie proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości państw na świecie. Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze możesz dodatkowe ubezpieczenie.


Zobacz cennik przesyłek do Irlandii


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.