Paczka do Irlandii

Paczka do Irlandii

Kurier do Irlandii może być taki, jakiego oczekujesz: szybki, tani i zapewniający dostawy przesyłek od drzwi do drzwi. Paczki dostarczane między Polską a Irlandią - nie tylko na Wyspy, ale również w odwrotnym kierunku - stały się codziennością dla firm kurierskich. To efekt coraz ściślejszych związków między tymi państwami.
Biznesowe przesyłki do Irlandii obsługiwane przez firmy kurierskie to efekt aktywności na rynku e-commerce. Paczki dostarczane na Wyspy w ramach sprzedaży przez eBay lub Amazon to dziś duża część wymiany handlowej pomiędzy Polską a Irlandią. Rosnącemu zainteresowaniu na przesyłki kurierskie do Irlandii sprzyja też bardzo duża Polonia. Po otwarciu granic Unii Europejskiej, w zielonym państwie zamieszkało ok 122 tys. Polaków. To właśnie do pod ich adres najczęściej dostarczane są przesyłki z Polski do Irlandii. Dublin, Cavan, Cork, Limerick, Waterford, Galway - te miasta to główne skupiska emigrantów znad Wisły, a zarazem naturalne kierunki usług kurierskich. Dotyczy to zarówno paczek z Polski do Irlandii jak i z Irlandii do Polski.

Jak wysłać paczkę do Irlandii

Ponad półmilionowy Dublin, stutysięczny Cork czy mniejsze miasta - Limerick, Dun Laoghaire, Waterford, Galway, Dundalk czy Drogheda - gdziekolwiek planujesz wysłać paczkę do Irlandii, możesz to zrobić przez serwis KurJerzy.pl. Zlecając wysyłkę nam masz pewność, że dostawa będzie naprawdę korzystna - to efekt porównywarki, która pokaże Ci, która firma kurierska dostarcza przesyłki do Irlandii najtaniej.
Aby złożyć zlecenie na kuriera do Irlandii wystarczy wykorzystać podstawowe okno w serwisie KurJerzy.pl. Tam, po wpisaniu podstawowych danych - wagi i wymiarów przesyłki - system, na podstawie danych od firm kurierskich, obliczy koszt paczki. Możesz również wycenić inne formaty - np. dużą kopertę dostarczaną na Wyspy. Jaki jest cennik usług kurierskich do Irlandii? Standardową paczkę do Irlandii można dostarczyć szybciej i taniej niż w przypadku typowych usług pocztowych.
Wszystkie szczegóły związane z wysyłką z Polski do Irlandii podawane są w kolejnym kroku zlecenia na KurJerzy.pl. Tam dodać należy dane adresata i odbiorcy paczki oraz ewentualnie zaznaczyć opcje dodatkowe. Warto też dokładnie przeanalizować zestawienie firm kurierskich gotowych danego dnia podjąć przesyłki, różnice cenowe mogą sięgać nawet kilkudziesięciu złotych na korzyść zleceniodawcy.

Przesyłki do Irlandii z KurJerzy.pl

Przesyłki kurierskie do Irlandii realizowane przez KurJerzy.pl to możliwość zarówno podjęcia paczek o standardowych wymiarach jak i nietypowych gabarytach. Zlecając usługę kurierską należy zwrócić uwagę na zawartość przesyłki. Paczki do Irlandii nie mogą zawierać alkoholu, tytoniu - wykluczone są również np. materiały erotyczne.
Przesyłki kurierskie do Irlandii realizowane są przez sprawdzone i renomowane firmy przewozowe rozpoznawalne od lat na rynku międzynarodowej logistyki. Zapewniają one m.in. możliwość śledzenia paczki - bieżącego monitorowania jej pozycji na podstawie danych z sortowni. Dzięki temu nasi Klienci mają pełną kontrolę nad tym, gdzie znajduje się przesyłka, którą wysyłają do Irlandii lub z Irlandii do Polski.

Artykuły na blogu powiązane z Irlandia

Grafika

Paczki do Polski z Irlandii Państwo w Europie Zachodniej, czyli Irlandia jest członkiem Unii Europejskiej. Największym miastem, jak i stolicą tego kraju jest Dublin, do którego bardzo... czytaj więcej

Grafika
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.