Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Bhutanu

Paczka do Bhutanu

Nie musimy donosić ciężkich paczek osobiście, ponieważ w cenie wliczony jest koszt przyjęcia paczki od wysyłającego i przekazanie jej do odbiorcy. W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi nadawanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą. Przewoźnik przyjedzie po paczkę i dostarczy do Bhutanu.

Na terenie Bhutanu znajdują się liczne oddziały przewoźników kurierskich, co umożliwia bezproblemowy eksport paczek poza granice kraju. Za pośrednictwem kuriera dowieziemy przesyłkę do Bhutanu w kilka dni.

Kurjerzy oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu krajów na całym globie. Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze dokupić dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z powodzeniem przewozimy przesyłki zagraniczne do firm i osób indywidualnych.


Zobacz cennik przesyłek do Bhutanu


Artykuły na blogu powiązane z Bhutan

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.