Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Konga

Paczka do Konga

Poprzez kuriera dowieziemy przesyłkę do Konga w kilka dni. Na terenie Konga znajdują się liczne placówki firm kurierskich, co pozwala na bezproblemowy eksport przesyłek poza granice kraju.

W zależności od rodzaju, rozmiaru, ciężaru wysyłanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Kurier przybędzie po towary i doręczy do Konga. W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo. Nie musimy donosić ciężkich przesyłek samemu, ponieważ w cenie wliczony jest koszt przyjęcia paczki od wysyłającego i przekazanie jej do odbiorcy.

Od wielu lat z bezproblemowo dostarczamy przesyłki zagraniczne do firm i osób indywidualnych. Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze dokupić dodatkowe ubezpieczenie. Firmy kurierskie oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości krajów na świecie.


Zobacz cennik przesyłek do Konga


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.