Paczka do Konga

Paczka do Konga

Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze dokupić dodatkowe ubezpieczenie. Kurjerzy oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości krajów na świecie. Od wielu lat z pomyślnie przewozimy paczki zagraniczne do przedsiębiorstw i osób indywidualnych.

W zależności od rodzaju, wielkości, wagi przesyłanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Nie musimy dostarczać ciężkich towarów samemu, ponieważ w cenie uwzględniono koszt przyjęcia przesyłki od wysyłającego i oddanie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo. Kurier pojawi się po paczkę i dostarczy do Konga.

Na terenie Konga mieszczą się liczne oddziały firm kurierskich, co pozwala na bezproblemowy eksport paczek poza granice kraju. Poprzez kuriera przywieziemy paczkę do Konga w kilka dni.


Zobacz cennik przesyłek do Konga


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.