Paczka do Konga

Paczka do Konga na KurJerzy.pl

Na terenie Konga są liczne centra dystrybucyjne przewoźników kurierskich, co umożliwia bezproblemowy eksport paczek poza granice kraju. Za pośrednictwem kuriera dowieziemy przesyłkę do Konga w kilka dni.

W zależności od rodzaju, wielkości, ciężaru przesyłanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Nie musimy dźwigać ciężkich przesyłek osobiście, ponieważ w cenie uwzględniono koszt przyjęcia paczki od wysyłającego i oddanie jej do odbiorcy. Przewoźnik przyjedzie po paczkę i przywiezie do Konga. W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę.

Od wielu lat z bezproblemowo przesyłamy przesyłki zagraniczne do firm i osób indywidualnych. Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze dokupić dodatkowe ubezpieczenie. Firmy kurierskie proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości państw na całym globie.


Zobacz cennik przesyłek do Konga


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.