Paczka do Szkocji

Przesyłki zagraniczne do Szkocji

Sprawdź naszą ofertę na przesyłki do Szkocji
Koperta do Szkocji
Koperta od:
87.37 zł brutto
Paczka do Szkocji
Paczka 1kg już od:
73.01 zł brutto

Paczka do Szkocji na KurJerzy.pl

Przesyłka do Szkocji ma być szybka, w dobrej cenie i bez obaw o stan po doręczeniu? Dzięki nam zamówisz usługi kurierskie na Wyspy - w tym do Szkocji - całkowicie online. Przez internet sprawdzisz jaki jest cennik wysyłki paczki i zweryfikujesz, jakie firmy kurierskie danego dnia mogą podjąć zlecenie. Oprócz paczek z Polski do Szkocji możesz liczyć też na podjęcie przesyłki w odwrotnym kierunku - z Wysp Brytyjskich nad Wisłę.
Usługi kurierskie pomiędzy Polską a Szkocją stały się popularne przede wszystkim po powstaniu wyjątkowo dużej Polonii w tym kraju. Według szacunkowych danych, obecnie w państwie bajecznych zamków, urokliwych plenerów oraz zachwycających wyżyn - co ciekawe, ta charakterystyka mogłaby dotyczyć obu krajów - mieszka ok. 100 tys. Polaków. Szkocja to dziś kraj ok. 1,02 mln Polaków, jak wynika z badań brytyjskiego urzędu statystycznego. To ta grupa najczęściej decyduje się na zamówienie usługi kurierskiej między Polską a Szkocją. Niemniejsze zapotrzebowanie generują jednak również firmy związane umowami handlowymi.

Jak wysłać paczkę do Szkocji

Glasgow - lub w wersji szkockiej: Glaschu - Edynburg, Aberdeen, Dundee, Paisley, Overness czy Hamilton - gdziekolwiek planujesz wysyłki do Szkocji, możesz liczyć na kompleksowe usługi kurierskie z serwisem KurJerzy.pl. Dostawa przesyłek obejmuje wszystkie hrabstwa. Zlecenie kuriera do Szkocji jest wyjątkowo łatwe i w pełni intuicyjne.
Pierwszy krok to analiza parametrów wysyłki. Poprzez KurJerzy.pl możesz wysłać do Szkocji zarówno paczki tradycyjne jak i niewielkie koperty z np. dokumentami. Rodzaj przesyłki oznacz w głównym oknie KurJerzy.pl. Na podstawie wagi i wymiarów nasz system obliczy, ile będzie kosztowała paczka do Szkocji z Polski - lub w kierunku odwrotnym. Aby zamówić usługi kurierskie wystarczy przejść do drugiego kroku poprzez opcję "Dodaj przesyłkę".
Oprócz danych nadawcy i odbiorcy sprecyzujesz tam parametry przesyłki oraz oznaczysz ewentualne opcje dodatkowe. Po zaznaczeniu proponowanej daty przyjazdu kuriera zobaczysz, ile będzie kosztować wysyłka do Szkocji - lub ze Szkocji do Polski - w zależności od firmy kurierskiej. Różnice w cenniku mogą sięgać nawet kilkunastu złotych

Przesyłki do Szkocji z KurJerzy.pl

Wysyłając przesyłki między Polską a Szkocją warto zwrócić uwagę na kwestie adresowe. Glasgow można spotkać również w wersjach lokalnych - jako Glesga lub Glaschu. Edynburg bywa Dun Eideann, a Aberdeen - Obar Dhaethain.
Przesyłki między Polską a Szkocją, w obu kierunkach, podejmowane są nawet w przypadku dużych gabarytów. Kurierzy dopuszczają dostawy przesyłek o wadze nawet 70 kilogramów. Cennik rośnie wraz z podejmowaną przesyłką. Nawet w przypadku sporych przesyłek, paczki ze Szkocji do Polski oraz z Polski do Szkocji nie przekraczają ceny kilkuset zł - to niewiele w porównaniu do możliwości podjęcia sporych gabarytów.
Na czas przesyłki do Szkocji wpływa też dana lokalizacja. O ile dostarczenie paczki do dużych miast - np. Glasgow czy Edynburga - odbywa się bardzo szybko, w przypadku mniejszych prowincji bez odpowiednich sortowni może przedłużyć się o dodatkowe dni.

Artykuły na blogu powiązane z Szkocja

Grafika

Rozszerzamy grono firm przewozowych specjalizujących się w obsłudze zamówień na linii Wielka Brytania – Polska. Współpraca z brytyjskim oddziałem DPD sprawia, że zapewniamy realne korzyści – od jednolitej stawki do 30 kg i atrakcyjnego cennika po oczekiwane rozszerzenie gabarytów przesyłek. czytaj więcej

Grafika

Przesyłki zagraniczne – paczka do Szkocji Do tego państwa bez żadnych problemów dostarczymy przesyłki zagraniczne z Polski. Możemy nadać paczkę kurierem i będzie to najwygodniejsze rozwiązanie. Po złożeniu zamówienia na stronie KurJerzy.pl, kurier przyjedzie do naszego domu po paczkę, zabierze ją i dostarczy do odbiorcy. Z usługi tej mogą skorzystać zarówno osoby indywidualne, jak i … czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.