Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Szkocji

Paczka do Szkocji

Poprzez kuriera przywieziemy paczkę do Szkocji w kilka dni. Na terenie Szkocji mieszczą się liczne oddziały firm kurierskich, co pozwala na bezproblemowy eksport paczek poza granice kraju.

Firmy kurierskie proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości państw na całym globie. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze możesz dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z powodzeniem przewozimy przesyłki zagraniczne do korporacji i osób indywidualnych.

Nie musimy nosić ciężkich towarów osobiście, ponieważ w cenie uwzględniono koszt przyjęcia paczki od wysyłającego i oddanie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę. W zależności od rodzaju, wielkości, wagi przesyłanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Przewoźnik pojawi się po przesyłkę i przywiezie do Szkocji.


Zobacz cennik przesyłek do Szkocji


Artykuły na blogu powiązane z Szkocja

Paczki do Polski ze Szkocji Szkocja jest państwem należącym do Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii. Jest to główne centrum przemysłu whisky, oprócz Irlandii. Ważnym elementem... czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.