Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Nevis

Paczka do Nevis

W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę. Nie musimy dostarczać ciężkich przesyłek osobiście, ponieważ w cenie uwzględniono koszt przyjęcia przesyłki od wysyłającego i przekazanie jej do odbiorcy. W zależności od rodzaju, wielkości, wagi wysyłanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Kurier przyjedzie po towary i przywiezie do Nevis.

Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze możesz dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z bez problemu przewozimy pakunki zagraniczne do firm i osób indywidualnych. Kurjerzy udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości krajów na świecie.

Za pośrednictwem kuriera przywieziemy paczkę do Nevis w kilka dni. Na terenie Nevis są liczne placówki firm kurierskich, co umożliwia bezproblemowy eksport paczek poza granice kraju.


Zobacz cennik przesyłek do Nevis


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.