Paczka do Jersey

Paczka do Jersey na KurJerzy.pl

Za pośrednictwem kuriera dowieziemy paczki do Jersey w kilka dni. Na terenie Jersey są liczne placówki przewoźników kurierskich, co pozwala na bezproblemowy eksport przesyłek poza granice kraju.

Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze jesteś w stanie dodatkowe ubezpieczenie. Kurjerzy oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości państw na świecie. Od wielu lat z pomyślnie przesyłamy pakunki zagraniczne do korporacji i osób indywidualnych.

Nie musimy donosić ciężkich towarów samemu, ponieważ w cenie uwzględniono koszt odbioru paczki od nadawcy i dostarczenie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę. W zależności od rodzaju, wielkości, ciężaru nadawanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Przewoźnik pojawi się po przesyłkę i przewiezie do Jersey.


Zobacz cennik przesyłek do Jersey


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.