Paczka do Jersey

Paczka do Jersey na KurJerzy.pl

W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę. Nie musimy dźwigać ciężkich przesyłek samemu, ponieważ w cenie wliczony jest koszt przyjęcia paczki od wysyłającego i oddanie jej do odbiorcy. W zależności od rodzaju, wielkości, wagi przesyłanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Kurier pojawi się po paczkę i doręczy do Jersey.

Poprzez kuriera dostarczymy paczki do Jersey w kilka dni. Na terenie Jersey znajdują się liczne placówki przewoźników kurierskich, co zapewnia bezproblemowy eksport przesyłek poza granice kraju.

Od wielu lat z bez problemu dostarczamy paczki zagraniczne do zakładów pracy i osób indywidualnych. Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze wykupić dodatkowe ubezpieczenie. Kurjerzy oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych krajów na świecie.


Zobacz cennik przesyłek do Jersey


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.