Paczka do Dominikany

Paczka do Dominikany na KurJerzy.pl

Przewoźnik przyjedzie po towary i przewiezie do Dominikany. Nie musimy dźwigać ciężkich towarów samemu, ponieważ w cenie wliczony jest koszt przyjęcia przesyłki od nadawcy i oddanie jej do odbiorcy. W zależności od rodzaju, wielkości, ciężaru wysyłanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo.

Od wielu lat z bez problemu przesyłamy paczki zagraniczne do firm i osób indywidualnych. Kurjerzy proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych państw na świecie. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze wykupić dodatkowe ubezpieczenie.

Na terenie Dominikany są liczne placówki firm kurierskich, co pozwala na bezproblemowy eksport paczek poza granice kraju. Poprzez kuriera dostarczymy przesyłkę do Dominikany w kilka dni.


Zobacz cennik przesyłek do Dominikany


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.