Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Dominikany

Paczka do Dominikany

Na terenie Dominikany mieszczą się liczne oddziały firm kurierskich, co umożliwia bezproblemowy eksport paczek poza granice kraju. Poprzez kuriera dostarczymy paczkę do Dominikany w kilka dni.

Nie musimy przynosić ciężkich przesyłek samemu, ponieważ w cenie uwzględniono koszt odbioru przesyłki od nadawcy i oddanie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo. W zależności od rodzaju, wielkości, wagi wysyłanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Przewoźnik przyjedzie po towary i przywiezie do Dominikany.

Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze masz możliwość dodatkowe ubezpieczenie. Kurjerzy udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości państw na świecie. Od wielu lat z pomyślnie przewozimy paczki zagraniczne do zakładów pracy i osób indywidualnych.


Zobacz cennik przesyłek do Dominikany


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.