Paczka do Mauritiusa

Przesyłki zagraniczne do Mauritiusa

Sprawdź naszą ofertę na przesyłki do Mauritiusa
Koperta do Mauritiusa
Koperta od:
138.56 zł brutto
Paczka do Mauritiusa
Paczka 1kg już od:
187.22 zł brutto

Paczka do Mauritiusa na KurJerzy.pl

W zależności od rodzaju, rozmiaru, ciężaru wysyłanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Przewoźnik przyjedzie po towary i przewiezie do Mauritiusa. Nie musimy dostarczać ciężkich towarów osobiście, ponieważ w cenie uwzględniono koszt przyjęcia paczki od nadawcy i przekazanie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę.Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze kupić dodatkowe ubezpieczenie. Firmy kurierskie proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych państw na świecie. Od wielu lat z powodzeniem przewozimy przesyłki zagraniczne do korporacji i osób indywidualnych.Na terenie Mauritiusa znajdują się liczne placówki firm kurierskich, co umożliwia bezproblemowy eksport towarów poza granice kraju. Za pośrednictwem kuriera przetransportujemy paczki do Mauritiusa w kilka dni.

Artykuły na blogu powiązane z Mauritius

Grafika

Paczka do Mauritiusa Mauritius to państwo wyspiarskie znajdujące się w południowo-zachodniej części Oceanu Indyjskiego. W 1505 roku została odkryta przez Portugalczyków. Gospodarka rozwija się głównie dzięki turystyce, eksportowi tekstyliów oraz uprawie trzciny cukrowej, tytoniu, herbaty, kukurydzy, bananów. Tereny rolne zajmują połowę powierzchni kraju. Największą grupą etniczną są Desi (inaczej Hindusi, obywatele Indii) stanowią 68% ogółu … czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.