Paczka do Mauritiusa

Przesyłki zagraniczne do Mauritiusa

Sprawdź naszą ofertę na przesyłki do Mauritiusa
Koperta do Mauritiusa
Koperta od:
118.95 zł brutto
Paczka do Mauritiusa
Paczka 1kg już od:
189.63 zł brutto

Paczka do Mauritiusa na KurJerzy.pl

Od wielu lat z bezproblemowo przesyłamy pakunki zagraniczne do firm i osób indywidualnych. Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze wykupić dodatkowe ubezpieczenie. Kurjerzy udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych państw na świecie.Na terenie Mauritiusa znajdują się liczne placówki firm kurierskich, co umożliwia bezproblemowy eksport przesyłek poza granice kraju. Poprzez kuriera dostarczymy przesyłkę do Mauritiusa w kilka dni.W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą. W zależności od rodzaju, wielkości, ciężaru nadawanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Przewoźnik przyjedzie po towary i doręczy do Mauritiusa. Nie musimy przynosić ciężkich towarów osobiście, ponieważ w cenie wliczony jest koszt przyjęcia paczki od nadawcy i dostarczenie jej do odbiorcy.

Artykuły na blogu powiązane z Mauritius

Grafika

Paczka do Mauritiusa Mauritius to państwo wyspiarskie znajdujące się w południowo-zachodniej części Oceanu Indyjskiego. W 1505 roku została odkryta przez Portugalczyków. Gospodarka rozwija się głównie dzięki turystyce, eksportowi tekstyliów oraz uprawie trzciny cukrowej, tytoniu, herbaty, kukurydzy, bananów. Tereny rolne zajmują połowę powierzchni kraju. Największą grupą etniczną są Desi (inaczej Hindusi, obywatele Indii) stanowią 68% ogółu … czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.