Paczka do Mauritiusa

Przesyłki zagraniczne do Mauritiusa

Sprawdź naszą ofertę na przesyłki do Mauritiusa
Koperta do Mauritiusa
Koperta od:
116.43 zł brutto
Paczka do Mauritiusa
Paczka 1kg już od:
184.29 zł brutto

Paczka do Mauritiusa na KurJerzy.pl

Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze możesz dodatkowe ubezpieczenie. Kurjerzy oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych państw na całym globie. Od wielu lat z bezproblemowo dostarczamy pakunki zagraniczne do korporacji i osób indywidualnych.Nie musimy dźwigać ciężkich towarów osobiście, ponieważ w cenie wliczony jest koszt odbioru przesyłki od nadawcy i oddanie jej do odbiorcy. Kurier przyjedzie po paczkę i doręczy do Mauritiusa. W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo. W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi nadawanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę.Na terenie Mauritiusa są liczne oddziały firm kurierskich, co zapewnia bezproblemowy eksport towarów poza granice kraju. Poprzez kuriera przetransportujemy paczki do Mauritiusa w kilka dni.

Artykuły na blogu powiązane z Mauritius

Grafika

Paczka do Mauritiusa Mauritius to państwo wyspiarskie znajdujące się w południowo-zachodniej części Oceanu Indyjskiego. W 1505 roku została odkryta przez Portugalczyków. Gospodarka rozwija się głównie dzięki turystyce, eksportowi tekstyliów oraz uprawie trzciny cukrowej, tytoniu, herbaty, kukurydzy, bananów. Tereny rolne zajmują połowę powierzchni kraju. Największą grupą etniczną są Desi (inaczej Hindusi, obywatele Indii) stanowią 68% ogółu … czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.