Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Mauritiusa

Paczka do Mauritiusa

Kurjerzy proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu państw na świecie. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze masz możliwość dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z bez problemu przewozimy paczki zagraniczne do przedsiębiorstw i osób indywidualnych.

W zależności od rodzaju, wielkości, ciężaru nadawanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Przewoźnik przybędzie po paczkę i przewiezie do Mauritiusa. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę. Nie musimy przynosić ciężkich przesyłek osobiście, ponieważ w cenie uwzględniono koszt odbioru paczki od wysyłającego i oddanie jej do odbiorcy.

Na terenie Mauritiusa mieszczą się liczne centra dystrybucyjne firm kurierskich, co zapewnia bezproblemowy eksport paczek poza granice kraju. Za pośrednictwem kuriera przywieziemy przesyłkę do Mauritiusa w kilka dni.


Zobacz cennik przesyłek do Mauritiusa


Artykuły na blogu powiązane z Mauritius

Paczka do Mauritiusa Mauritius to państwo wyspiarskie znajdujące się w południowo-zachodniej części Oceanu Indyjskiego. W 1505 roku została odkryta przez Portugalczyków. Gospodarka rozwija... czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.