Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Brazylii

Paczka do Brazylii

Na terenie Brazylii są liczne placówki przewoźników kurierskich, co zapewnia bezproblemowy eksport towarów poza granice kraju. Za pośrednictwem kuriera przetransportujemy przesyłkę do Brazylii w kilka dni.

Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze kupić dodatkowe ubezpieczenie. Firmy kurierskie oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych państw na całym globie. Od wielu lat z pomyślnie dostarczamy przesyłki zagraniczne do firm i osób indywidualnych.

Kurier przyjedzie po towary i przywiezie do Brazylii. Nie musimy donosić ciężkich przesyłek osobiście, ponieważ w cenie uwzględniono koszt odbioru paczki od nadawcy i dostarczenie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo. W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi wysyłanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę.


Zobacz cennik przesyłek do Brazylii


Artykuły na blogu powiązane z Brazylia

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.