Paczka do Malawi

Przesyłki zagraniczne do Malawi

Sprawdź naszą ofertę na przesyłki do Malawi
Koperta do Malawi
Koperta od:
126.17 zł brutto
Paczka do Malawi
Paczka 1kg już od:
197.39 zł brutto

Paczka do Malawi na KurJerzy.pl

Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze możesz dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z powodzeniem dostarczamy pakunki zagraniczne do korporacji i osób indywidualnych. Firmy kurierskie udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu państw na świecie.Na terenie Malawi są liczne placówki firm kurierskich, co pozwala na bezproblemowy eksport przesyłek poza granice kraju. Poprzez kuriera dostarczymy przesyłkę do Malawi w kilka dni.Kurier przyjedzie po towary i przywiezie do Malawi. W zależności od rodzaju, wielkości, ciężaru nadawanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę. Nie musimy dźwigać ciężkich przesyłek samemu, ponieważ w cenie uwzględniono koszt odbioru przesyłki od nadawcy i dostarczenie jej do odbiorcy.

Artykuły na blogu powiązane z Malawi

Grafika

Paczka do Malawi

Paczka do Malawi Malawi to państwo we wschodniej Afryce zaliczane do najsłabiej rozwiniętych na świecie. Gospodarka oparta jest głównie na rolnictwie, na wsiach mieszka 90% mieszkańców. Uprawia się tutaj przede wszystkim kukurydzę, ryż i fasolę. Kraj ten nie posiada dostępu do morza, ale na jej terenie znajduje się jezioro Niasa i rzeka Shire. 60% społeczeństwa … czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.