Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Malawi

Paczka do Malawi

Nie musimy przynosić ciężkich paczek samemu, ponieważ w cenie uwzględniono koszt odbioru paczki od wysyłającego i przekazanie jej do odbiorcy. Kurier pojawi się po paczkę i przewiezie do Malawi. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę. W zależności od rodzaju, wielkości, wagi dostarczanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę.

Poprzez kuriera przetransportujemy przesyłkę do Malawi w kilka dni. Na terenie Malawi znajdują się liczne centra dystrybucyjne firm kurierskich, co pozwala na bezproblemowy eksport towarów poza granice kraju.

Od wielu lat z bezproblemowo dostarczamy przesyłki zagraniczne do przedsiębiorstw i osób indywidualnych. Firmy kurierskie proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu krajów na całym globie. Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze wykupić dodatkowe ubezpieczenie.


Zobacz cennik przesyłek do Malawi


Artykuły na blogu powiązane z Malawi

Paczka do Malawi

Paczka do Malawi Malawi to państwo we wschodniej Afryce zaliczane do najsłabiej rozwiniętych na świecie. Gospodarka oparta jest głównie na rolnictwie, na wsiach mieszka 90% mieszkańców.... czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.