Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Singapuru

Paczka do Singapuru

Na terenie Singapuru są liczne oddziały firm kurierskich, co pozwala na bezproblemowy eksport paczek poza granice kraju. Poprzez kuriera przetransportujemy paczkę do Singapuru w kilka dni.

Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze masz możliwość dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z bez problemu przesyłamy paczki zagraniczne do korporacji i osób indywidualnych. Kurjerzy oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości krajów na świecie.

W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi nadawanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo. Nie musimy dźwigać ciężkich towarów samemu, ponieważ w cenie wliczony jest koszt przyjęcia paczki od nadawcy i oddanie jej do odbiorcy. Kurier pojawi się po paczkę i doręczy do Singapuru.


Zobacz cennik przesyłek do Singapuru


Artykuły na blogu powiązane z Singapur

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.