Paczka do Hiszpanii

Przesyłki zagraniczne do Hiszpanii

Sprawdź naszą ofertę na przesyłki do Hiszpanii
Koperta do Hiszpanii
Koperta od:
71.81 zł brutto
Paczka do Hiszpanii
Paczka 1kg już od:
71.81 zł brutto

Paczka do Hiszpanii na KurJerzy.pl

Hiszpania to nie tylko kraj urokliwych zachodów słońca czy leniwie popijanej na domowym tarasie sangrii. Duży rynek, spora polska społeczność oraz bliskość północnej Afryki sprawiają, że to naturalny kierunek dla firm kurierskich z Polski. Przesyłki w tym kierunku to efekt zarówno prywatnych doręczeń - np. od rodziny - jak i aktywności biznesowej zarówno pod kątem samej Hiszpanii jak i jej okolic. Kraj ten coraz bardziej postrzegany jest m.in. jako ważne miejsce w kontekście przesyłek doręczanych dalej - np. do północnej Afryki. Stąd bardzo dobrze rozwinięta sieć sortowni oraz lokalnych dostawców współpracujących z największymi markami kurierskimi Europy. Efekt to szybkie dostawy paczek do Hiszpanii niezależnie od regionu. Andaluzja, Aragonia, Kraj Basków, Katalonia, Murcja czy Nawarra - przesyłki do Hiszpanii doręczane są w podobnym czasie do wszystkich rejonów tego kraju. Madryt, Barcelona, Walencja, Sewilla czy Saragossa - jak i inne mniejsze lokalizacje - to miejsca, gdzie firmy kurierskie coraz częściej doręczają paczki i przesyłki. Nie są to wyłącznie dostawy w ramach działalności biznesowej. Rosnąca społeczność sprawia, że chętnie wybieraną opcją są przesyłki kurierskie do Hiszpanii z Polski - od rodziny lub przyjaciół. Polonia w Hiszpanii to ok. 100 tys. osób. Madryt oraz inne miasta były jednym z głównych kierunków emigrantów po wejściu Polski do Unii Europejskiej. Dziś w obu kierunkach dynamicznie rozwijają się usługi kurierskie. Sprzyja temu coraz szybsza obsługa zamówień i łatwość wysyłki paczki z Polski na skraj Europy.

Ile kosztują przesyłki do Hiszpanii z Polski?

Cennik paczek doręczanych na tak odległy zachód Europy często budzi szczególne obawy klientów firm kurierskich. Tymczasem ceny przesyłek do Hiszpanii nie odbiegają od średnich kosztów obowiązujących w Europie. Cennik każdej paczki możesz szybko sprawdzić przez Serwis KurJerzy.pl. Wycena przesyłki odbywa się przez internet i na podstawie bieżących danych firm kurierskich - w efekcie masz pewność precyzyjnego i aktualnego cennika usług. Przesyłka adresowana do Hiszpanii - z wyjątkiem Wysp Kanaryjskich, Ceuty i Melilli - o wadze ok. 10 kg i standardowych gabarytach (25x20x8 cm) to cena nieco ponad 100 zł z uwzględnieniem podatku VAT. Popularne wysyłki dokumentów - w dużych, ponad 20-centymetrowych kopertach - kosztują ok. 60 zł. Planujesz inny typ wysyłki do Hiszpanii? W przypadku ponadprzeciętnych zamówień skontaktuj się z działem handlowym serwisu KurJerzy.pl. Paczka do Hiszpanii najtaniej dostępna jest po analizie ofert wszystkich kurierów online; specyficzne zamówienia podlegają odrębnej wycenie. Wybierając Serwis KurJerzy.pl możesz liczyć na aktualny cennik przesyłek do Hiszpanii. W trakcie składania zamówienia sam możesz zdecydować, którym przewoźnikiem zrealizować transport przesyłki. Serwis KurJerzy.pl zapewnia możliwość śledzenia - monitorowania przesyłek wysyłanych do Hiszpanii, dzięki stałym aktualizacjom danych przekazywanych przez firmy kurierskie podczas skanowania dokumentacji przewozowej.

Jak wysłać paczkę do Hiszpanii

Dbamy o to, by Wasze przesyłki do Hiszpanii dostarczane były wyjątkowo szybko i z pełną kontrolą nad tym, gdzie aktualnie znajdują się paczki. Aby złożyć zamówienie i skorzystać z usługi kurierskiej wystarczy wejść na główną stronę serwisu KurJerzy.pl. Tam znajdziesz możliwości trzech typów wysyłki. Podstawowe to paczka i koperta. Aby oszacować, jaka jest cena przesyłki do Hiszpanii - lub w odwrotnym kierunku - wystarczy wpisać podstawowe parametry: wagę i wymiary. Nasz system sam wyliczy koszt wysyłki pomiędzy Polską a Hiszpanią.
Po kliknięciu w przycisk "Dodaj przesyłkę" przejdziesz do kolejnego etapu - sprecyzowania danych paczki. Dodasz m.in. dane adresata i nadawcy oraz pozostałe parametry przesyłki. Nasza porównywarka ofert kurierskich na paczki do Hiszpanii przeanalizuje możliwości poszczególnych przewoźników. UPS, GLS, a może inna firma? To do Ciebie należy wybór, która firma kurierska będzie odpowiedzialna za dostawę.
Zadbaj o precyzyjnie podanie danych adresowych podczas składania zamówienia na przesyłki wysyłane do Hiszpanii. Nazewnictwo szczególnie mniejszych miast tego kraju może wzbudzać wątpliwości podczas sortowania - warto więc wzbogacić pole odbiorcze przesyłki o kod pocztowy. Niemniej istotne są prawidłowe - z uwzględnieniem hiszpańskiej ortografii - nazwiska odbiorców paczek, które doręczane mają być do rąk własnych.
Wybierając przesyłki do Hiszpanii należy zwrócić uwagę na ograniczenie terytorialne. Paczki dostarczane są na terenie całego kraju z wyłączeniem Wysp Kanaryjskich i Ceuty oraz Melilli). Wynika to z ograniczeń logistycznych - w przypadku planów wysyłki przesyłek w te rejony skontaktuj się z działem obsługi serwisu KurJerzy.pl, by sprawdzić możliwość nadania w inny sposób.

Przesyłki do Hiszpanii przez internet

Wybierając przesyłki do Hiszpanii przez serwis KurJerzy.pl możesz całą operację przeprowadzić online - od zlecenia po śledzenie wysłanej paczki. Również opłata za wysyłkę będzie elektroniczna. W ten sposób możesz liczyć na wyjątkowo szybką, sprawną i bezpieczną wysyłkę do Hiszpanii każdego towaru - od dokumentów po towary. Zamawiając usług kurierskie do tego kraju przez internet możesz każdy proces - od złożenia zamówienia po płatność - zrealizować zdalnie i w oparciu o sieć.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.