Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Surinamu

Paczka do Surinamu

Od wielu lat z pomyślnie przewozimy pakunki zagraniczne do przedsiębiorstw i osób indywidualnych. Kurjerzy proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych krajów na świecie. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze masz możliwość dodatkowe ubezpieczenie.

W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę. Nie musimy donosić ciężkich przesyłek samemu, ponieważ w cenie uwzględniono koszt przyjęcia przesyłki od wysyłającego i oddanie jej do odbiorcy. Kurier przybędzie po paczkę i przewiezie do Surinamu. W zależności od rodzaju, rozmiaru, ciężaru nadawanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę.

Poprzez kuriera dostarczymy paczki do Surinamu w kilka dni. Na terenie Surinamu znajdują się liczne placówki przewoźników kurierskich, co pozwala na bezproblemowy eksport paczek poza granice kraju.


Zobacz cennik przesyłek do Surinamu


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.